ESTETYKA

Powiększanie obwodu prącia

Bezpieczna i sprawdzona metoda, której zaufało wielu mężczyzn

Dlaczego warto?

Powiększenie penisa może znacząco wpłynąć na różne aspekty życia mężczyzny. Przede wszystkim, może to zdecydowanie zwiększyć jego pewność siebie i pomóc w przezwyciężeniu kompleksów związanych z tym obszarem. Dodatkowo, może pozytywnie oddziaływać na życie seksualne, poprawiając doznania zarówno mężczyzny, jak i jego partnerki. W naszej Klinice dostępna jest metoda powiększania penisa przy użyciu kwasu hialuronowego.

Zalety:

 • efekt widoczny od razu po zabiegu,
 • zabieg przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym,
 • zabieg nie wymaga rekonwalescencji,
 • zabieg można go powtórzyć,
 • zabieg nie ma wpływu na zdolność do erekcji,
 • efekty zabiegu mogą się utrzymywać nawet 2 lata (w przypadku wykorzystania kwasu hialuronowego) efekt końcowy jest indywidulany u każdego Pacjenta.
Co powinieneś wiedzieć?

Obszar: Prącie
Cena: aktualny cennik
Rozwiązanie problemu: Mały obwód prącia
Jak często powtarzać: Co 1-2 lat
Czas trwania zabiegu: 30 min – 1h

Powiększanie prącia - opis

Powiększanie prącia

Powiększanie penisa to zabieg coraz popularniejszy wśród mężczyzn, często przedstawiany jako mniej inwazyjna alternatywa do zabiegu chirurgicznego. Na powiększanie prącia kwasem hialuronowym decydują się najczęściej pacjenci, którzy chcą poprawić swoje samopoczucie, samoocenę i atrakcyjność seksualną przy równoczesnym zwiększeniu jakość życia seksualnego. Ilość substancji wypełniającej możemy dostosować do potrzeb pacjenta. Zabieg przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym, zapewniając wysoki poziom komfortu podczas całej procedury.
Zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym wykonywany jest u mężczyzn, którzy chcieliby powiększyć członek (zarówno obwód, jak i długość) oraz poprawić satysfakcję seksualną partnerek i swoją ze współżycia.
Kwas hialuronowy jest naturalną substancją, występującą w organizmie każdego człowieka. Wchodzi w skład tkanki łącznej i odpowiada za jej sprężystość, a jego główną zaletą jest wiązanie cząsteczek wody (1 gram kwasu hialuronowego może związać około 6 litrów wody). Kwas hialuronowy ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej – stosowany jest m.in. do powiększania ust, wolumetrii i wypełniania zmarszczek.
Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, dlatego też jest bezbolesny. Przy miejscowym znieczuleniu nasiękowym podany lek blokuje lokalnie przewodnictwo nerwów czuciowych, a jego stężenie jest małe.
Powiększanie penisa to procedura ambulatoryjna, która trwa od 20 do 40 minut. Preparat jest podawany za pomocą specjalnej igły, tzw. kaniuli. Lekarz wykonuje jedno wkłucie u nasady penisa, następnie ostrożnie rozprowadza preparat pod skórą na całej długości prącia.

   

  Wskazania do zabiegu

  Wskazania do zabiegu:

  • brak zadowolenia z wielkości członka (długości lub obwodu),
  • poprawa jakości życia seksualnego,
  • zwiększenie doznań u partnera/partnerki,

   

  Jakie uzyskam efekty?

  Około dwóch tygodni po zabiegu mężczyzna zacznie cieszyć się jego pozytywnymi efektami. Wśród nich można wymienić przede wszystkim zwiększenie obwodu penisa nawet o kilka centymetrów, a także jego wydłużenie. Zabieg ten z pewnością podniesie pewność siebie mężczyzny, co często przekłada się na większą swobodę w relacjach seksualnych. Rezultaty zabiegu będą również satysfakcjonujące dla partnerki, zwiększając jej doznania seksualne.

  Przeciwwskazania

  Przeciwsakazania:
  Wykonanie zabiegu wykluczają:

  • choroby zapalne i nowotworowe narządów układu moczowo-płciowego;
  • wszelkiego rodzaju choroby przewlekłe związane z tkanką łączną i układem krzepnięcia;
  • przyjmowanie niektórych leków;
  • zmiany zapalne i ropne w okolicach pachwin;
  • stulejka;
  • uczulenie na składniki preparatu;
  • problemy z potencją.

   

  Jak przygotować się do zabiegu ?

   Przygotowanie:
   U mężczyzny, który chciałby wykonać zabieg powiększenia penisa, nie może występować infekcja gorączkowa, przeziębienie, opryszczka lub wysypka w okolicach iniekcji. Organizm Pacjenta pownien być nawodniony. Zalecamy nie spożywać alkoholu min 10 dni przez zabiegiem oraz miesiąc po zabiegu. Alkohol, będąc diuretykiem, zwiększa produkcję moczu, co może prowadzić do szybszego odwodnienia organizmu.
   Na kilka dni przez zabiegiem nie można przyjmować leków obniżających krzepliwość krwi i niesterydowych leków przeciwzapalnych (w tym m.in. polopiryny/aspiryny i innych preparatów zawierających salicylany).
   Przed zabiegiem niezbędna jest jedynie depilacja okolic intymnych.
   Więcej szczegółów w klinice oraz oczywiscie w trakcie konsultacji lekarskiej.

   Możliwe powikłania

   Bezpośrednio po zabiegu można się spodziewać zaczerwienienia oraz opuchlizny. To są naturalne reakcje organizmu, które ustępują najpóźniej po kilku dniach. Jeśli obrzęk, ból lub inne niepokojące objawy będą się utrzymywać dłużej – należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.

   CZEKAMY NA WAS

   Zapraszamy do Świata Piękna.