Treści strony internetowej klinikazielinska.pl przeznaczone są wyłącznie dla Pacjentów kliniki oraz osób predendujących do bycia Pacjentem.

TEL. 609 609 607       KLINIKA ZIELIŃSKA – KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – PILECKIEGO 12, OSTROŁĘKA

VAGHEGGI LIME

Opis

Linia Lime jest przeznaczona do skóry w każdym wieku, zmęczonej, matowej, która utraciła koloryt wskutek różnego rodzaju stresu.
Przygotowuje skórę i pielęgnuje ją podczas ekspozycji na słońce.

Wskazania

– rozbudzenie skóry i dodanie jej blasku
– ochrona, odbudowa i naprawa struktur komórek skóry. Doskonałe rozwiązanie dla skóry wymagającej nawilżenia i odżywienia
– niezbędne wsparcie syntezy kolagenu – skutecznie zapobiega starzeniu się skóry
– zabieg chroniący przed zanieczyszczeniami, zwalczający skutki codziennej ekspozycji na smog i działanie wolnych rodników
– ochrona skóry przed skutkami ubocznymi promieniowania UV – doskonałe wsparcie wsz4elkich zabiegów wykonywanych przed ekspozycją na słońce i po jej zakończeniu

Cel zabiegu

– kompleksowe działanie przeciwutleniające
– rewitalizacja i rozjaśnienie skóry

Składniki aktywne

STABILNA WITAMINA C
Tetraizopalmitynian askorbylu – witamina rozpuszczalna w tłuszczach i najbardziej stabilna postać witaminy C, zabezpieczona przed degradacją przez lipofilny system ochronny. Jest szybko wchłaniana przez skórę, a następnie przekształcana w możliwą do wykorzystania postać zgodnie z zapotrzebowaniem. Działa przeciwutleniająco i rozjaśniająco. Stymuluje syntezę kolagenu, zapobiega uszkodzeniom komórek i chroni DNA.

SOK Z CAŁYCH CZERWONYCH POMARAŃCZY Z KALABRII
Sok wyciskany zarówno ze skórki (bogatej w olejki eteryczne chroniące sok przed utlenieniem i bakteriami), jak i miąższu (zawierającego pektyny – polimery działające jak naturalna kapsułka chroniąca witaminę C). Sok z całych owoców gwarantuje wysokie stężenie stabilnej witaminy C dzięki zastosowaniu specjalnej techniki ekstrakcji (pasteryzacji). Metoda ta pozwala również na zachowanie w nim witamin z grupy B, witaminy A, nawilżających aminokwasów i flawonoidów o właściwościach ochronnych.

MASŁO I OLEJEK ETERYCZNTY Z LIMONKI
Limonka odżywia skórę i jest bogata w limonen o działaniu przeciwutleniającym. Pobudza mikrokrążenie, niweluje dyskomfort i przynosi ulgę.

HYDROLAT Z KWIATU POMARAŃCZY
Doskonale tonizuje, odbudowuje, regeneruje skórę. Idealny do cery suchej i reaktywnej.

OLEJ Z NAGIETKA LEKARESKIEGO
Odżywczy olej doskonały do skóry suchej i delikatnej. Nagietek pomaga zmniejszyć widoczność blizn, wspiera proces epitelializacji i działa łagodząco.

OLEJ JOJOBA
Bogaty w naturalne przeciwutleniacze, szybko się wchłania, poprawia kondycję skóry, chroni ją i odżywia. 

Czas trwania zabiegu

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 60 minut

*Zabieg można urozmaicić wykorzystaniem aparatury: PROFACIAL, ENDERMOLIFT LPG ALLIANCE

*W klinice oferujemy sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej z danej serii zabiegowej

CZEKAMY NA WAS

Zapraszamy do Świata Piękna.