Treści strony internetowej klinikazielinska.pl przeznaczone są wyłącznie dla Pacjentów kliniki oraz osób predendujących do bycia Pacjentem.

TEL. 609 609 607       KLINIKA ZIELIŃSKA – KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – PILECKIEGO 12, OSTROŁĘKA

EMOZIONI PLUS

Opis

SKÓRA WRAŻLIWA ZE SKŁONNOŚCIĄ DO NIETOLERANCJI I PODRAŻNIEŃ

Emozioni Plus to specjalna linia dla skóry reaktywnej, podrażnionej, wrażliwej i/lub ze skłonnością do nietolerancji charakteryzującej się słabszymi mechanizmami obronnymi i niższą tolerancją.
To doskonałe rozwiązanie zawsze wtedy, kiedy skóra łatwo ulega podrażnieniom i staje się napięta, pojawia się  uczucie mrowienia, szczypania lub wręcz świąd i łuszczenie.

Wskazania

– skóra delikatna, porcelanowa z naturalnie „kruchymi” naczyniami krwionośnymi, na która negatywnie wpływają czynniki środowiskowe (zmiany temperatury, wiatr, słońce, chłód, ciepło lub zanieczyszczenia). Odpowiednia dla skóry z tymczasowym lub długotrwałym zaczerwienieniem, które z biegiem czasu mogą zmienić się w rozszerzone naczynka
– idealne rozwiązanie w przypadku skóry, która regularnie lub okresowo wykazuje nietolerancję w kontakcie z czynnikami zewnętrznymi, określonymi kosmetykami i charakteryzuje się niskim komfortem
– przeznaczony dla skóry nadwrażliwej na stres, nad reaktywnej, której towarzyszy uczucie mrowienia i świądu
– odpowiednia dla skóry odwodnionej z powodu zbyt agresywnych zabiegów
– idealna dla skóry ze skłonnościami atopowymi
– doskonała dla skóry, która potrzebuje ukojenia z powodu drażniących czynników

Cel zabiegu

– delikatne oczyszczenie i złuszczenie skóry, przy jednoczesnej regeneracji i wzmocnieniu jej bariery ochronnej
– ochrona naczyń krwionośnych i zabezpieczenie przed promieniowaniem UV
– profilaktyka i łagodzenie zaczerwień, podrażnień i wrażliwości
– kontrola procesu utleniania i łagodzenie skóry
– przywrócenie dobrego samopoczucia skóry, poprzez niwelowanie nieprzyjemnych odczuć (ściągnięcia, świądu)
– wzmocnienie bariery ochronnej skóry, zabezpieczenie naczyń krwionośnych, kontrola procesu utleniania w celu przywrócenia ogólnego komfortu i doskonałego samopoczucia skóry

Składniki aktywne

OSTRYŻ DŁUGI
Jest rośliną tropikalną i subtropikalną. Posiada doskonałe właściwości regenerujące, przeciwutleniające i przeciwzapalne.
Dzięki nowoczesnej technologii, uzyskano metabolom z rośliny. Jest to zestaw wszystkich metabolitów roślinnych, w tym bioaktywnych cząsteczek sygnałowych, wytwarzanych przez roślinę w warunkach stresowych. Metabolom działa jako modulator i pomaga skórze dostosować się do skutków stresu, wzmacniając łagodzące, regenerujące i ochronne działanie samej rośliny.
Składnik ten:
– chroni skórę przed przesuszeniem, stanami zapalnymi i łuszczeniem
– poprawia homeostazę (równowagę) wody w skórze, zapobiega narastaniu uszkodzeń, utracie elastyczności i zmianom bariery naskórka oraz zapobiega osłabieniu warstwy ochronnej.

PIEPRZ SYCZUAŃSKI
To roślina pochodząca z Azji. Charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem i szczególnymi właściwościami sensorycznymi, powodują lekkie mrowienie.
Mechanizm działania: produkt działa tymczasowo na przewodzie w synapsach nerwowo-mięśniowych. Aktywacja ta szybko prowadzi do wyczerpania neuroprzekaźnika i w ten sposób blokuje sygnał nerwowy, blokując wrażliwość na temperaturę i dotyk. Składnik ten zwiększa aktywność skóry.

AKTYWNA TARCZA PRZECIWKO ZANIECZYSZCZENIOM
Unikalne połączenie kompleksu nawilżającego i 3 polisacharydów tworzących cienką powłokę na powierzchni skóry zabezpieczając przed zanieczyszczeniami i utratą wody. Ponadto nawilża, zapobiega podrażnieniom.
Inne składniki: ekologiczny wyciąg z borówki, sosna nadmorska, granat, hydrolat z rumianku, masło shea, olej jojoba, olej kokosowy, minerały (magnez, cynk), witaminy (pro-witamina B5, witamina E), zielone mikropudry delikatnie rozpraszające światło, kwas hialuronowy, beta-glukan.

Czas trwania zabiegu

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 60 minut

*Zabieg można urozmaicić wykorzystaniem aparatury: PROFACIAL, ENDERMOLIFT LPG ALLIANCE

*W klinice oferujemy sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej z danej serii zabiegowej

CZEKAMY NA WAS

Zapraszamy do Świata Piękna.