Treści strony internetowej klinikazielinska.pl przeznaczone są wyłącznie dla Pacjentów kliniki oraz osób predendujących do bycia Pacjentem.

TEL. 609 609 607       KLINIKA ZIELIŃSKA – KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – PILECKIEGO 12, OSTROŁĘKA

VAGHEGGI BALANCE

Opis

SKÓRA ZANIECZYSZCZONA, MIESZANA I Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI
Balance to dedykowana linia produktów do skóry zanieczyszczonej, mieszanej i z niedoskonałościami (rozszerzone pory,  świecenie się, krostki i nierówności), które normalizują wydzielanie sebum oraz wygładzają i wyrównują powierzchnię skóry, gwarantując idealnie matową cerę przez cały dzień. 

Wskazania

– produkty linii balance są przeznaczone zarówno do skóry młodej, jak i dojrzałej w szczególnych okresach życia. Doskonałe dla osób o przezroczystej skórze ze skłonnością do podrażnień, borykających się z hiperkeratynizacją, zaskórnikami i wypryskami, podskórnymi krostami i niespodziewanym wstąpieniem trądziku. Idealne również do skóry tłustej.
– linia ta jest polecana także jako rozwiązanie awaryjne dla każdego rodzaju skóry w przypadku okresowego występujących niedoskonałości spowodowanych stresem, predyspozycjami genetycznymi lub zaburzeniami równowagi hormonalnej.

Cel zabiegu

Celem zabiegu jest normalizacja wydzielania sebum, a tym samym przeciwdziałanie przetłuszczaniu się skóry, zwalczanie hiperkeratynizacji połączonej z występowaniem zaskórników i grubieniem skóry, a także zapobieganie rozprzestrzenianiu się bakterii prowadzącemu do powstawania niedoskonałości oraz zmniejszeniu reaktywności skóry.
Produkty z linii Balance działają poprzez złuszczanie, oczyszczanie, pochłanianie nadmiaru sebum , niwelowanie przetłuszczania się, łagodzenie i nawilżanie.

Składniki aktywne

DYNIA
Odpowiada za dostarczenie enzymów proteolitycznych, które skutecznie złuszczają martwy naskórek i stymulują odnowę komórkową.

AWOKADO
Jest to meksykański owoc zawierający składnik aktywny, który niweluje działanie enzymu 5-alfa reduktazy, odpowiedzialnego za nadmierne wydzielanie sebum.

ANANAS
Oznacza się wysoką zawartością bromelaniny (mieszanki enzymów proteolitycznych i kwasów AHA, witamin z grupy A, B i C oraz minerałów), która działa keratolitycznie – rozpuszcza białka powierzchniowe skóry i przeciwdziała grubieni skóry.

WIERZBA BIAŁA
Charakteryzuje się wysoką zawartością glikozydów fenolowych, a tym salicyny, czyli naturalnego prekursora kwasu salicylowego, a także flawonoidów, takich jak izokwercytyna i taniny. Działa przeciwzapalnie, łagodząco i złuszczająco.

MELALEUKA SKRĘTNOLISTNA
Niezwykle silna substancja antyseptyczna o wszechstronnym działaniu na wiele szczepów bakterii i taniny. Działa przeciwzapalnie, łagodząco i złuszczająco.

Inne składniki: Lawenda wąskolistna, Cytrynian glinu, Chłonny mikropuder

Czas trwania zabiegu

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 60 minut

*Zabieg można urozmaicić wykorzystaniem aparatury: PROFACIAL, ENDERMOLIFT LPG ALLIANCE

*W klinice oferujemy sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej z danej serii zabiegowej

CZEKAMY NA WAS

Zapraszamy do Świata Piękna.