Zabiegi 

TOKSYNA BOTULINOWA

Podstawowe wskazania:
– pionowo ułożone zmarszczki okolicy czoła- „lwie zmarszczki”

– poziome zmarszczki czoła
– zmarszczki okolicy oka – „kurze łapki”
– nadpotliwość pach, rąk i stóp (blokuje gruczoły potowe)

Botulina powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek i działa jedynie w obrębie mięśni do których został wstrzyknięty, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas.

*Czas zabiegu: zależny od obszaru od 10 do 30min
*Koszt zabiegu: od 500zł

więcej w cenniku,
*nowe przepisy zabraniają podawania nazw wyrobów med.

czytaj więcej >>

POWIĘKSZENIE I MODELOWANIE UST

Kwas hialuronowy pozwala na zlikwidowanie asymetrii ust, powiększenie jednej lub obu warg czy ogólną korektę kształtu ust. Dzięki zabiegowi możemy też dyskretnie podnieść opadające kąciki. Efekt widoczny jest od razu lecz optymalny efekt modelowania ust zobaczymy po 2 tygodniach, kiedy kwas hialuronowy ułoży się całkowicie w tkankach.
Stosujemy znieczulenie stomatologiczne.

*Czas zabiegu: zależny od obszaru od 30min
*Koszt zabiegu: od 800zł

więcej w cenniku,
*nowe przepisy zabraniają podawania nazw wyrobów med.

czytaj więcej >>>

PLASTYKA POWIEK - BLEPHAROPLASTYKA

cennik zabiegi oferta
Zabieg plastyki powiek polega na chirurgicznym wycięciu nowoczesnym nożem radiofrekwencyjnym nadmiaru skóry powiek oraz w razie konieczności na usunięciu nadmiaru wypadającego tłuszczu. Zabieg wykonuje się w sterylnych warunkach w znieczuleniu miejscowym Lignocainą, Bupivacainą z dodatkiem Noradrenaliny, oraz po podaniu kropli znieczulających do obu oczu- Alcaine. Kończąc zabieg zamyka się ranę za pomocą delikatnych szwów i całość zabezpiecza opatrunkiem. W trakcie zabiegu może zostać użyty Laser CO2. Zabieg trwa średnio 30 minut. Krótko po zabiegu pacjent, w obecności osoby towarzyszącej, może udać się do domu.
* czas zabiegu: od 1h
* cena od 3000zł / 2szt

czytaj więcej

POWIĘKSZANIE PRĄCIA
POWIĘKSZANIE UJĘDRNIENIE WARG SROMOWYCH
WYBIELANIE OKOLIC INTYMNYCH
BEZPŁATNA ANALIZA SKÓRY TWARZY OBSERV 520X

Podczas konsultacji z pacjentem ważnym narzędziem kosmetologicznym jest analizator OBSERV 520x, który zapewnia profesjonalne wręcz naukowe badanie skóry.

Szczegółowa analiza, dokładny wywiad z pacjentem, w niektórych przypadkach diagnostyka laboratoryjna umożliwia podjęcie trafnych decyzji co do wyboru zabiegów oraz doboru pielęgnacji domowej.

W OBSERV 520x wyróżniamy kilka modułów oświetlenia, które umożliwiają zaobserwowanie stanu skóry pacjenta (struktura skóry, rozłożenie melaniny, unaczynienie) oraz zmian o charakterze bakteryjnym i grzybiczym. Stany zmienione chorobowo opierają się na zjawisku fluorescencji, które przybierają różne barwy:
– brązowy – hiperpigmentacje (np. ostuda, zmiany pozapalne)
– biały – hipopigmentacje (np. bielactwo)
– koralowy – łupież pstry
– biało-srebrny – skóra nadmiernie zrogowaciała
– zielony – grzybica
– pomarańczowo-żółto- czerwony- zatkane ujścia gruczołów łojowych, trądzik
– fioletowy- skóra cienka
– różowy-blado-różowy – skóra sucha

Podsumowując urządzenie do analizy skóry oprócz dobrania indywidualnych terapii daje obraz oceny skuteczności dobranych zabiegów (porównując zdjęcia przed i po wykonanej serii zabiegowej).
Mimo możliwości urządzenia jest ona jedynie wsparciem dla wiedzy i doświadczenia naszych Kosmetologów.

 

EGZOSOMY ASCE PLUS SRLV HRLV

Czym są egzosomy?
Egzosomy ASCE w opatentowanej technologii ExoSCRT™ zostały opracowane jako terapia regeneracyjna i anti-aging nowej generacji. Egzosomy ASCE to pęcherzyki zewnątrz komórkowe o rozmiarach nanometrowych, które są najważniejszym mediatorem komunikacji międzykomórkowej i pełnią podwójną funkcję: regeneracji skóry, anti-aging oraz przeciwzapalną.

Rekomendowana liczba zabiegów:

twarz, szyja, dekolt: 3 zabiegi co 4 tygodnie,
skóra głowy/włosy: 3 zabiegi co 2 tygodnie.
Czas trwania zabiegu: 20-45 min.
Efekty zabiegów pojawiają się po 6-7 tygodniach, w przypadku terapii na włosy po 3-4 miesiącach.

czytaj więcej >>>

 

 

 

 

 

 

 

CO2 LASER FRAKCYJNY

Zabieg laserem frakcyjnym CO2 polega na wytworzeniu bardzo cienkich, ale głębokich kraterów ablacyjnych w skórze, pomiędzy którymi znajduje się nienaruszona skóra. Wywołując w ten sposób kontrolowany stan zapalny następuje  odpowiedź organizmu – czyli autoregeneracja.

/blizny,rozstępy,rozszerzone pory, odmłodzenie skóry, zmarszczki, usuwanie zmian skórnych, ginekologia estetyczna/

czytaj więcej

 

 

 

 

 

 

 

 

ENDERMOLOGIA - REDUKCJA CELULITU, OBRZEKÓW, UJĘDRNIANIE I ZAGĘSZCZENIE SKÓRY, ZABIEG WSPOMAGAJĄCY PO LIPOSUKCJI

Naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metodą mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób redukuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry. Technologia pozwala połączyć 3 aspekty, dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcja tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu, ujędrnienie skóry. Endermologia otrzymała pierwszy certyfikat FDA potwierdzający skuteczność w walce z cellulitem.
* czas zabiegu: 40 min
* cena od 150zł

czytaj więcej 

ELEKTROSTYMULACJA MIĘSNI, MODELOWANIE SYLWETKI, SETKI BRZUSZKÓW SKURCZÓW, MIĘSNIE BEZ WYSYŁKU

Urządzenie nasze wykorzystuje pole elektromagnetyczne do budowania mięśni i modelowania ciała Autorska metoda FMS (skoncentrowana stymulacja magnetyczna) wyzwala intensywne skurcze w celu dogłębnej stymulacji mięśni. Powodując lipolizę w komórkach tłuszczowych oraz apoptozę po uszkodzeniu adipocytów. Oba działania prowadzą do redukcji tkanki tłuszczowej pośladków, brzucha, bioder, nóg i ramion.
* czas zabiegu: 40 min
* cena od 350zł
czytaj więcej 

MIKRONAKŁUWANIE 4.0 - PRZEBUDWA I ZAGĘSZCZENIE SKÓRY, USUWANIE BLIZN, ODŻYWIANIE SKÓRY, STYMULACJA SKÓRY, ZMNIEJSZENIE PORÓW, SPŁYCENIE ZMARSZCZEK

To system pulsujących igieł ułatwiający dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewniając niezrównana stymulację fibroblastów. 16 igłowy kartridż pozwala na uzyskanie aż 1920 nakłuć/ sekundę, to wynik nieosiągalny dla żadnego innego. Urządzenie 4.0 widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, rozstępów, blizn potrądzikowych oraz oparzeniowych.
* czas trwania: 1h.
* możliwość znieczulenia.
* cena od 600zł

czytaj więcej

ZABIEG GWIAZD - NIEINWAZYJNY TERMOLIFTING

Urządzenie Neauvia Devices to nowoczesne urządzenie do nieinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu.Termolifting łączy dwie zaawansowane technologie: podczerwień (INFRARED), oraz peeling wodny (SMARTHYDRO).
* czas zabiegu: różny w zależności od partii
* cena od 400zł
czytaj więcej

 

 

 

 

 

 

MIKROFALE - REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, NIWELOWANIE CELULITU ORAZ PODWÓJNEGO PODBRÓDKA

Urządzenie wykorzystuje unikalne mikrofale Coolwaves, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Coolwaves działa głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Działa w trzech zakresach: redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry.
* czas zabiegu: 40 minut
* cena od 600zł
Czytaj więcej 

PROFACIAL - WIELOETAPOWE OCZYSZCZANIE SKÓRY

Urządzenie typu All-in-one, oferujące wielopłaszczyznowe efektywne zabiegi na twarz, łącząc 4 technologie: * Peeling wodny 3 roztworami (m.in. kwasy AHA, BHA, oraz roztwór z czynnikiem wzrostu EGF) * Multipolarny RF (wytwarza ciepło w tkance za pomocą bezpiecznej, nisko-prądowej, wysoko-czestotliwościowej energii) * Ultradźwięki (wykorzystują zjawisko sonoforezy – polegające na wprowadzeniu substancji aktywnych przez skórę) * Lifting jonowy (polega na stymulacji skóry mięśni oraz włosów za pomocą prądu stałego)
* czas zabiegu: 1h.
* cena od 250zł

czytaj więcej

EPILACJA LASEROWA - HYBRYDA ORAZ DIODA 2 RÓŻNE LASERY

W nasze klinice posiadamy 2 lasery do epilacji.
W zalażności od rodzaju włosa proponujemy jeden z nich.

LASER NR 1: Technologia diodowa o długości fali 810/940 nm, zmiennej długości impulsu i wysoce wydajnym systemie chłodzenia, gwarantuje bezpieczne zabiegi dla wszystkich fototypów skóry (I-VI).
* cena od 200zł
czytaj więcej 

LASER NR 2 – Laser hybrydowy wykorzystuje dwie długości fali: Aleksandrytową 755nm oraz Neodymowo-yagową 1064nm, które w formule hybrydowej umożliwiają połączenie oraz jednoczesną emisję promieniowania laserowego wnikającego do skóry. Hybrydowe działanie sprawia, że zabiegi są niezwykle skuteczne nie tylko dla włosów ciemnych ale o jasnych, a sama procedura zabiegowa jest bardzo komfortowa dla pacjenta.
* cena od 250zł
czytaj więcej

Zapraszamy na bezpłatną konsultację.

 

 

 

 

FALA AKUSTYCZNA, ZAAWANSOWANY CELLULIT,POPRAWA KRĄŻENIA KRWI I LIMFY

Fala Akustyczna

Nasze urządzenie to najnowocześniejsze urządzenie wykorzystujące terapię falą akustyczną. Uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu, oraz zbitej tkanki tłuszczowej wykorzystując naturalne procesy zachodzące w organizmie.

CZAS TRWANIA: 30 min
CENA:  300 zł

czytaj więcej

GENESIS FOTOODMŁADZANIE

Fotoodmładzanie twarzy wykonywane jest laserem Nd-YAG i polega na przykładaniu wiązki lasera w obszar zabiegowy, które prowadzi do mikrouszkodzeń skóry i uruchomienia procesów regeneracyjnych. Dzięki temu stara skóra zostaje zastąpiona nową, staje się bardziej naprężona i jędrna. Pacjent pozbywa się zmarszczek i rozszerzonych porów oraz oznak starzenia.
* czas zabiegu: różny w zależności od partii
* cena od 500zł
czytaj więcej

 

 

HIFU - POPRAWA OWALU TWARZY, UNIESIENIE BRWI, REDUKCJA PODWÓJNEGO PODRÓDKA, LIFTING TWARZY

To fala ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości, stymuluje warstwę SMAS ( mięśniowo- powięziową) oraz głębsze partie skóry bez naruszenia ciągłości naskórka, czego wynikiem jest natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu. Dodatkową stymulacja skóry właściwej pozwala na jej głęboka przebudowę.
* czas zabiegu: 1h
* cena od 800zł

czytaj więcej

LASER ERBOWO SZKLANY, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA, USUWANIE BLIZN ORAZ ROZSTĘPÓW, ZAGĘSZCZENIE SKÓRY

Urządzenie  oferuje kombinacje dwóch technologii nieablacyjnych w jednym urządzeniu: radiofrekwencji mikroigłowej i frakcyjnego lasera erbowo-szklanego o długości fali 1540 nm. Terapia RF mikroigłowa zapewnia precyzyjną kontrolę energii na regulowanych głębokościach w zakresie (0,5-3,5 mm) za pomocą najlepszej medycznej głowicy igłowej. W rezultacie skuteczność leczenia fotostarzenia oraz blizn na twarzy i ciele osiągnęła najwyższy poziom.
* czas zabiegu: 1h.
* możliwe znieczulenie
* cena od 400zł

czytaj więcej

 

SMARTCURE - BLIZNY, ZMARSZCZKI, TELEANGIEKTAZJE

Inteligentne elekto-pióro umożliwia zastosowanie techniki termo-koagulacji. Zabieg stosuje się do leczenia pajączków naczyniowych, niwelowania zmarszczek czy podcinania blizn.

CZAS TRWANIA: uzależniony od obszaru zabiegowego
CENA: od 700 zł

czytaj więcej

LASER ERBOWO YAGOWY RESURFACING, USUWANIE BLIZN, ROZSZERZONYCH PORÓW, ROZSTĘPÓW, FOTOSTARZENIE, POPRAWA STRUKTURY SKÓRY

Frakcyjny ablacyjny laser Erbowo-Yagowy o długości fali 2940 nm. Narusza on zewnętrzną warstwę naskórka po przez odparowanie wody z komórek, zostają one zniszczone doprowadzając do głębokiego złuszczenia skóry. Frakcyjne działanie lasera sprawia, iż w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne – namnażają się włókna kolagenowe, które budują nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Laser nasz wykorzystywany jest do usuwania rozstępów, blizn potrądzikowych, chirurgicznych oraz jako zabieg odmładzania czy resurfacing skóry.
* czas trwania: 30-60 min.
* możliwość znieczulenia.
* cena od 350zł

czytaj więcej

LASER NEODYMOWO YAGOWY - USUWANIE TATUAŻY, ZABIEG GWIAZD, POPRAWA STRUKTURY, NAPIĘCIA I ZAGĘSZCZENIA SKÓRY

Frakcyjny nieablacyjny laser Neodymowe – Yagowy o długości fali 1064 nm – model 2022 rok. Laser wysyła bardzo krótkie impulsy o wysokiej energii dzięki czemu w nieinwazyjny sposób rewitalizuje oraz odmładza naskórek. LASER działa na: niewielkie zmarszczki na czole, wokół oczu i ust, szyję dekolt i dłonie, przebarwienia. Usuwanie tatuaży.
* czas zabiegu: 30-60 min.
* cena od 300zł

czytaj więcej

LASER PULSACYJNY - ZAMYKANIE NACZYNEK, USUWANIE RUMIENIA, REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

WAskopasmowe, pulsacyjne źródło światła o wiązce 450-600 nm. Wykorzystuje serie trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Ta technologia pozwala na efektywne i bezpieczne leczenie pacjentów ze zmianami naczyniowymi i przebarwieniami.
* czas zabiegu: 30-60 min.
* możliwe znieczulenie.
* cena od 100zł

czytaj więcej

 

NICI AUTOLOGICZNE - Needle Shaping - BLIZNY POTRĄDZIKOWE, PODNIESIENIE OWALU, MODELOWANIE UST, ZMARSZCZKI, REWITALIZACJA, ZAGĘSZCZENIE SKÓRY

Needle Shaping czyli mikro-przeszczep włókien kolagenowych pozwala na stopniowe zwiększanie objętość ust, obszarów kości policzkowych i wypełnianie głębokich blizn.

/blizny potrądzikowe, podniesienie owalu, modelowanie ust, zmarszczki, rewitalizacja, zagęszczenie skóry/

czytaj więcej

 

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, ZAMYKANIE NACZYNEK,PODWÓJNY PODBÓDEK, CHOMIKI

Posiadamy specjalne urządzenie o podwójnym przeznaczniu, wspomagające pracę lekarza w trakcie zabiegu. Służy do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej oraz eliminacji rozszerzonych naczynek i powierzchownych teleangiektazji.

/redukcja tkanki tłuszczowej, zamykanie naczynek, podwójny podbródek, chomiki/

czytaj więcej

KARBOKSYTERAPIA - REDUKCJA CELLULITU, NIWELOWANIE ROZSTĘPÓW, CENIE POD OCZAMI, STYMULACJA SKÓRY, WYPADANIE WŁOSÓW

Technologia Karboksyterapii wykorzystuje możliwości jakie daje dwutlenek węgla podany podskórnie lub śródskórnie. Zabieg stymuluje syntezę kolagenu, przyczyniając do zwiększenia jędrności i elastyczność skóry. Sprawdzi się także w redukcji sińców pod oczami, redukcji widoczności rozstępów oraz problemów wypadania włosów.

/redukcja cellulitu, niwelowanie rozstępów, cienie pod oczami, stymulacja skóry, wypadanie włosów/

czytaj więcej

LIPOLIZA INIEKCYJNA - REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, REDUKCJA PODWÓJNEGO PODBRÓDKA

Lipoliza iniekcyjna pozwala na eliminację małych i  miejscowo nagromadzonych ilości tłuszczu. Dzięki lipolizie możemy zlikwidować tłuszcz z  tak zwanego drugiego podbródka oraz zmniejszyć jego ilość w  policzkach. Zabiegowi lipolizy iniekcyjnej możemy również poddać takie rejony jak: brzuch, pośladki, uda czy biodra. Preparat wstrzykiwany jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, która ma zostać zredukowana. Substancja ta przenika przez błony komórkowe do wnętrza komórek tłuszczowych. Po wniknięciu do komórki doprowadza do rozpadu trójglicerydów. Następnie, wraz z lipoproteidami, jest transportowana prosto do wątroby, gdzie tłuszcze są rozkładane, po czym następuje ich wydalenie z organizmu.
*Czas zabiegu: 15 min – 30 min
*Koszt zabiegu: 600 zł – 3000 zł

czytaj więcej

Fibryna BOGATOPŁYTKOWA (I-PRF) - STYMULACJA OBWODOWA SKÓRY, EFEKT WYPEŁNIENIA

I-PRF (Injectable Platelet Rich Fibrin) to krwiopochodny materiał autologiczny, pozyskiwany z krwi własnej pacjenta. Stanowi koncentrat płytkowy mający szereg czynników przyspieszających angiogeneze czyli powstawanie nowych naczyń krwionośnych i budowę nowych komórek. Fibryna bogatopłytkowa daje natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. W ciągu kolejnych tygodni jej składniki regenerują tkanki od wewnątrz, inicjują naturalne procesy naprawcze naszej skóry oraz stymulują fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu.
*Czas zabiegu: 30 min-70 min
*Koszt zabiegu: 450 zł- 700 zł

czytaj więcej

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE (PRP) - WAMPIRZY LIFTING, STYMULACJA PROCESÓW REGENERACYJNYCH, ODŻYWIENIE SKÓRY, REDUKCJA PRZESUSZONEJ SKÓRY

Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny, który otrzymuje się z krwi obwodowej pacjenta. Dzięki licznym czynnikom wzrostu stymuluje procesy regeneracyjne odżywcze i naprawcze w skórze. Zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe są przeznaczone dla osób ze skórą wiotką, cienką, przesuszoną, z przebarwieniami i zmarszczkami. To również doskonałe rozwiązanie profilaktyczne dla wszystkich, którzy chcą uniknąć szkodliwego wpływu czynników zewnętrznych, takich jak słońce czy mróz, które osłabiają kondycję skóry.
*Czas zabiegu: 30 min-70 min
*Koszt zabiegu: 350 zł- 600 zł

czytaj więcej

MEZOTERAPIA IGŁOWA - STYMULACJA SKÓRY, ODŻYWIENIE SKÓRY, REWITALIZACJA SKÓRY

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem opóźniającym procesy starzenia, dającym widoczny i długotrwały efekt anti-aging oraz poprawę nawilżenia skóry. Preparat dobrany jest do potrzeb skóry. Kuracja działa rewitalizująco, biostymulująco, dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry.

Stosowane preparaty: więcej w cenniku,
*nowe przepisy zabraniająpodawania nazw wyrobów med.

*Czas zabiegu: 35 min
*Koszt zabiegu: od 400 zł

czytaj więcej

AUTOGENNY WYPEŁNIACZ BOGATY W KOMÓRKI MACIERZYSTE - LIFTING TWARZY, REDUKCJA BLIZN ZANIKOWYCH, WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK, SYSTEM UMOŻLIWIA SEPRACJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ DO CELÓW ZABIEGU

URZĄDZENIE nasze jest nowatorskim systemem umożliwiającym separację tkanki tłuszczowej, a efektem podania pozyskanego materiału może być m.in.: uzyskanie efektu liftingu objętościowego twarzy, korygowanie blizn zanikowych w trwały sposób, wypełnienie fałdów i zmarszczek. Pobranie tkanki tłuszczowej następuje w miejscu dotkniętym problemem jego nadmiaru np. z okolicy kolan, brzucha, bioder czy ud. Następnie przy wykorzystaniu innowacyjnego urządzenie  tkanka tłuszczowa poddawana jest separacji. Zastosowana technologia filtrów F.P.U. (fat processing unit) pozwala na pozbawienie starych, niepełnowartościowych oraz uszkodzonych komórek. Rezultatem uzyskanego materiału jest eliksir bogaty w najmłodsze, żywotne komórki tłuszczowe oraz bezcenne komórki macierzyste.
Czas zabiegu:
Koszt zabiegu 3000 zł- 4500 zł
więcej w cenniku,
*nowe przepisy zabraniają podawania nazw wyrobów med.

czytaj więcej

 

 

AUTOLOGICZNY WYPEŁNIACZ TKANKOWY

PREPARAT to autologiczny wypełniacz tkankowy uzyskany z krwi pacjenta. Jest bezpieczny, naturalny i daje trwały efekt wypełnienia tkanek w połączeniu z regeneracją. W trakcie zabiegu pozyskuje się osocza bogatopytkowe z krwi własnej pacjenta za pomocą certyfikowanych próbówek z przeznaczeniem do iniekcji wtórnej oraz wirówki laboratoryjnej. Następnie wytwarza się autologiczny wypełniacz  za pomocą SPECJALNEGO urządzenia . Tak pozyskany autologiczny wypełniacz  stosuje się do: wypełnienia zmarszczek oraz ubytków skóry, modelowania twarzy, soft liftingu, korekcji nosa, modelowania ciała / dłoni, powiększenia ust.

więcej w cenniku,
*nowe przepisy zabraniają podawania nazw wyrobów med.

*Czas zabiegu: 1 h
*Koszt zabiegu: 800 zł – 1200 zł

NICI A - UNIESIENIE BRWI, POPRAWA OWALU TWARZY, POPRAWA I STYMULACJA SKÓRY

Nici to specjalistyczne nici liftingująco – odmładzające o opatentowanej budowie, przeznaczone do zabiegów  medycyny estetycznej i antiaging. Dzięki zastosowaniu Nici A uzyskamy uniesienie tkanek, zmianę ich kształtu, a także poprawę jakości skóry. Nici Aptos posiadają mikrowypusty, które umożliwiają skuteczne zaczepienie się w tkankach i utworzenie dla nich rodzaju podskórnego stelaża powstrzymującego procesy grawitacyjne, na które narażona jest starzejąca się skóra. Metody producenta to wspólna nazwa dla kilkunastu metod liftingu i odmładzania twarzy i ciała za pomocą wyspecjalizowanych igieł i nici. Każda z metod odnosi się do innego obszaru zabiegowego.

więcej w cenniku,
*nowe przepisy zabraniają podawania nazw wyrobów med.

*Czas zabiegu: 40 min – 60 min
*Koszt zabiegu:  800 zł – 3500 zł

 czytaj więcej

WOLUMETRIA TWARZY –LIFTING WOLUMETRYCZNY - MODELOWANIE KOŚCI POLICZKOWYCH ORAZ ŻUCHWY, WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK, KOREKTA NOSA, PODNIESIENIE KĄCIKÓW UST

Wolumetria ma na celu uzupełnienie objętości twarzy utraconej z wiekiem lub szczególnym układem anatomicznym ubytków tkanki podskórnej twarzy. Wraz z upływem czasu tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi i w pewnym momencie staje się to widoczne. Na skutek utraty elastyczności skóry  policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów i bruzd oraz obniżenie kącików ust.

Preparaty: więcej w cenniku,
*nowe przepisy zabraniają podawania nazw wyrobów med.

*Czas zabiegu: 30 min
*Koszt zabiegu: 1 ml 800 zł

czytaj więcej

KWASY Skin Expert * Kwas salicylowy * Kwas mlekowy * Kwas azelainowy * kwas glikolowy * Kwas migdałowy
* Kwas salicylowy – działa bakteriobójczo, przeciwłojotokowe, grzybobójczy, przeciwzapalnie, rozjaśniający. Wskazania: cera trądzikowa, redukcja przebarwień zapalnych i pozapalnych, zanieczyszczone pory, zaskórniki.
* Kwas mlekowy – działa silnie nawilżająco, stymuluje produkcję ceramidów w skórze, wpływa na uszczelnienie bariery lipidowej naskórka, zmniejsza utratę wody ze skóry, dzięki czemu skóra staje się elastyczna i miękka. Wpływa na produkcję kolagenu, podnosi poziom GAG. Wskazania: cera sucha, matowa, pozbawiona blasku, o nierównomiernym kolorycie, utrata jędrności i napięcia, skóra wymagająca intensywnego nawilżenia.
* Kwas azelainowy – działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie rozjaśniające, złuszczająco. Wskazania: trądzik różowaty, rumień, przebarwienia, cera naczyniowa.

* kwas glikolowy – działa p/starzeniowo, spłyca powierzchowne blizny, rozjaśnia przebarwienia, poprawia koloryt i fakturę skóry. wskazania: skóra wiotka, sucha, szorstka, tłusta, piegi, plamy soczewicowate, zaskórniki.
* Kwas migdałowy – stymuluje fibroblasty, poprawia jędrność i elastyczność skóry, wygładza powierzchowne zmarszczki, rozjaśnia, nawilża, pobudza produkcję kwasu hialuronowego, zmniejsza rozszerzone pory oraz stany zapalne. Wskazania: poprawa napięcia, skóra mieszana, trądzikowa, przebarwienia anti-aging.

Czas zabiegu od 30 min
Cena od 300zł

czytaj więcej

COSMELAN - KURACJA NA PRZEBARWIENIA, UJEDNOLICENIE KOLORYTU SKÓRY

Kuracja COSMELAN umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, przywraca skórze gładkość i blask. Program terapii Cosmelanem jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb pacjenta i fototypu jego skóry. Głównym wskazaniem jest eliminacja plam o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma) i posłonecznych. Poza tym preparat przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej poprzez regulację wydzielania sebum, stymuluje także odnowę kolagenu oraz działa przeciwstarzeniowo. Cosmelan  jest kuracją depigmentującą zawierającą kwasy, substancje hamujące melanogenezę i antystarzeniowe. Kuracja ta składa się z 3 etapów: zabieg Cosmelan w gabinecie,  kuracja Cosmelan w domu oraz stosowanie pozostałych kosmetyków z zestawu – 3 miesiące, zapobieganie nawrotom – fotoprotekcja – bezterminowo.
*Czas zabiegu: 30 min
*Koszt zabiegu: 1400 zł

LIFT - ZABIEG NA TWARZ

#lift to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia do termoliftingu, wypełniaczy  oraz profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami .
Zabieg #lift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry i jej nawilżenie.

Skuteczność #lift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry, w tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych.

Wzrost fibroblastów o 101% po 21 dniach!*

więcej w cenniku,
*nowe przepisy zabraniają podawania nazw wyrobów med.

czytaj więcej

MEDYCZNA TERAPIA ŚWIATŁEM, REGENERACJA

Najczęściej nagradzana Lampa LED stworzona w oparciu o technologię NASA, która posiada certyfikat medyczny CE oraz amerykańskie FDA. Gwarantuje to jakość, skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Zaawansowana technologia zapewnia synergiczne działanie trzech fal o różnej długości w leczeniu problemów skórnych i mięśniowych na różnej głębokości. Połączenie światła niebieskiego (465nm), czerwonego (645nm) oraz podczerwonego (880nm) pozwala na szerokie wykorzystanie terapeutyczne (leczenie trądziku, ran, bólu i anti-aging odmładzanie skóry).

więcej w cenniku,
*nowe przepisy zabraniają podawania nazw wyrobów med.

*Czas trwania: 30 minut
*Cena zabiegu: od 50 zł

czytaj więcej

AROSHA - MODELOWANIE SYLWETKI, CELLULIT WODNY I TŁUSZCZOWY, OBRZĘKI

Bandaże z delikatnej bawełny nasączone składnikami aktywnymi, które w trakcie zabiegu przenikają w głąb skóry. Zabieg zalecany jest do walki z cellulitem wodnym, obrzękami, do drenażu oraz wyszczuplenia sylwetki. Dla lepszych efektów zabieg można połączyć z presoterapią Arosha

*Czas zabiegu: od 1h

czytaj więcej

OBRZĘKI, POPRAWA KRĄŻENIA KRWI I LIMFY, CELLULIT WODNY

Technologia zabiegu uciskowego, wykorzystuje rękawy ze strumieniem sprężonego powietrza. Poprawia krążenie krwi i limfy oraz powoduje lepszą przemianę materii. Zapobiega powstawaniu obrzęków.

*Czas trwania: 30 minut
*Cena zabiegu: od 85 zł

czytaj więcej

RETIX C RETIBOOSTER - ANTI-AGING, PRZEBARWIENIA, ZMIANY POTRĄDZIKOWE, ROZSZERZONE PORY, ZASKÓRNIKI

Profesjonalny zabieg głęboko odmładzający i regenerujący na twarz szyję i dekolt. Wielokierunkowa, odmładzająca terapia dająca efekt „nowej skóry” oraz jej odbudowę na poziomie komórkowym. Zabieg o szerokim spektrum działania anti-aging redukujący przebarwienia, zmiany potrądzikowe, rozszerzone pory i zaskórniki. Innowacyjna receptura zawierajaca unikalny 6% Retiboosting Complex (połączenie retinolu z TGF-β).

CZAS TRWANIA: 45min
CENA: od 350zł

Autorskie zabiegi PRO XN

Produkty PRO XN w swoich formacjach zawierają najsilniejszy dotąd poznany antyoksydant- ksantohumol. Zabieg PRO XN ma za zadanie przywrócenie integralności naskórka oraz wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego skóry.
Zabieg ukierunkowany na wspomaganie profilaktyki problemów skórnych oraz niwelowaniu oznak przedwczesnego starzenia się skóry. Najważniejsze działanie to odbudowa bariery skórnej oraz wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego skóry.

Efekty:
-poprawa jędrności skóry i przywrócenie blasku -spłycenie zmarszczek
-redukcja przebarwień -wyrównanie kolorytu skóry -nawilżenie skóry
-ukojenie skóry atopowej

Rodzaje zabiegów:
Autorski zabieg PRO XN 1 stopnia
Zabieg Pro XN 2 stopnia
Zabieg PRO XN 3 stopnia + mezoterapia mikroigłowa
Zabieg PRO XN BRIGHT UP
w cenie serum do domu dla pacjenta 
Zabieg PRO XN BOOST UP
w cenie serum do domu dla pacjenta 

RETIX C RETIGLOW - SKÓRA POZBAWIONA BLASKU, O „SZARYM KOLORYCIE”, PRZEBARWIENIA, ZASKÓRNIKI, ROZSZERZONE PORY

Rozświetlający peeling kwasowy do rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. W swoim składzie zawiera liczne kwasy, które dają natychmiastowy efekt promiennej i zdrowej skóry. Redukuje niedoskonałości, wygładza i napina skórę.

CZAS TRWANIA: 45min
CENA: od 250zł

RETIX C EYE PLUS - ANTI-AGING,CIENIE POD OCZAMI, BRAK ELASTYCZNOŚCI, NAPIĘCIA, PRZEBARWIENIA

Całoroczny zabieg anti-aging na skórę okolicy oczu. Połączenie kwasów, floretyny, retinolu i witaminy C zmniejsza głębokość zmarszczek, rozświetla i rozjaśnia cienie pod oczami.

CZAS TRWANIA: 30 min
CENA: od 250zł

CZEKAMY NA WAS

Zapraszamy do Świata Piękna.