Treści strony internetowej klinikazielinska.pl przeznaczone są wyłącznie dla Pacjentów kliniki oraz osób predendujących do bycia Pacjentem.

TEL. 609 609 607       KLINIKA ZIELIŃSKA – KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – PILECKIEGO 12, OSTROŁĘKA

Zabiegi 

BEZPŁATNA ANALIZA SKÓRY TWARZY OBSERV 520X

Podczas konsultacji z pacjentem ważnym narzędziem kosmetologicznym jest analizator OBSERV 520x, który zapewnia profesjonalne wręcz naukowe badanie skóry.

Szczegółowa analiza, dokładny wywiad z pacjentem, w niektórych przypadkach diagnostyka laboratoryjna umożliwia podjęcie trafnych decyzji co do wyboru zabiegów oraz doboru pielęgnacji domowej.

W OBSERV 520x wyróżniamy kilka modułów oświetlenia, które umożliwiają zaobserwowanie stanu skóry pacjenta (struktura skóry, rozłożenie melaniny, unaczynienie) oraz zmian o charakterze bakteryjnym i grzybiczym. Stany zmienione chorobowo opierają się na zjawisku fluorescencji, które przybierają różne barwy:
– brązowy – hiperpigmentacje (np. ostuda, zmiany pozapalne)
– biały – hipopigmentacje (np. bielactwo)
– koralowy – łupież pstry
– biało-srebrny – skóra nadmiernie zrogowaciała
– zielony – grzybica
– pomarańczowo-żółto- czerwony- zatkane ujścia gruczołów łojowych, trądzik
– fioletowy- skóra cienka
– różowy-blado-różowy – skóra sucha

Podsumowując urządzenie do analizy skóry oprócz dobrania indywidualnych terapii daje obraz oceny skuteczności dobranych zabiegów (porównując zdjęcia przed i po wykonanej serii zabiegowej).
Mimo możliwości urządzenia jest ona jedynie wsparciem dla wiedzy i doświadczenia naszych Kosmetologów.

 

PLASTYKA POWIEK - BLEPHAROPLASTYKA

zabiegi
Zabieg plastyki powiek polega na chirurgicznym wycięciu nowoczesnym nożem radiofrekwencyjnym nadmiaru skóry powiek oraz w razie konieczności na usunięciu nadmiaru wypadającego tłuszczu. Zabieg wykonuje się w sterylnych warunkach w znieczuleniu miejscowym Lignocainą, Bupivacainą z dodatkiem Noradrenaliny, oraz po podaniu kropli znieczulających do obu oczu- Alcaine. Kończąc zabieg zamyka się ranę za pomocą delikatnych szwów i całość zabezpiecza opatrunkiem. W trakcie zabiegu może zostać użyty Laser CO2. Zabieg trwa średnio 30 minut. Krótko po zabiegu pacjent, w obecności osoby towarzyszącej, może udać się do domu.
* czas zabiegu: od 1h
* cena od 3000zł / 2szt

czytaj więcej

CO2 FRAXIS LASER FRAKCYJNY

Zabieg laserem frakcyjnym CO2 FRAXIS polega na wytworzeniu bardzo cienkich, ale głębokich kraterów ablacyjnych w skórze, pomiędzy którymi znajduje się nienaruszona skóra. Wywołując w ten sposób kontrolowany stan zapalny następuje  odpowiedź organizmu – czyli autoregeneracja.

/blizny,rozstępy,rozszerzone pory, odmłodzenie skóry, zmarszczki, usuwanie zmian skórnych, ginekologia estetyczna/

czytaj więcej

 

 

 

 

 

 

 

 

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE - REDUKCJA CELULITU, OBRZEKÓW, UJĘDRNIANIE I ZAGĘSZCZENIE SKÓRY, ZABIEG WSPOMAGAJĄCY PO LIPOSUKCJI

Naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metodą mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób redukuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry. Technologia pozwala połączyć 3 aspekty, dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcja tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu, ujędrnienie skóry. Endermologia LPG ALLIANCE otrzymała pierwszy certyfikat FDA potwierdzający skuteczność w walce z cellulitem.
* czas zabiegu: 40 min
* cena od 150zł

SCHWARZY - STYMULACJA MIĘSNIE, MODELOWANIE SYLWETKI, SETKI BRZUSZKÓW SKURCZÓW, MIĘSNIE BEZ WYSYŁKU

SCHWARZY

Urządzenie to wykorzystuje pole elektromagnetyczne do budowania mięśni i modelowania ciała Autorska metoda FMS (skoncentrowana stymulacja magnetyczna) wyzwala intensywne skurcze w celu dogłębnej stymulacji mięśni. Powodując lipolizę w komórkach tłuszczowych oraz apoptozę po uszkodzeniu adipocytów. Oba działania prowadzą do redukcji tkanki tłuszczowej pośladków, brzucha, bioder, nóg i ramion.
* czas zabiegu: 40 min
* cena od 350zł
czytaj więcej 

ZAFFIRO - ZABIEG GWIAZD - NIEINWAZYJNY TERMOLIFTING- NEAUVIA

Zaffiro marki Neauvia Devices to nowoczesne urządzenie do nieinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu. Zaffiro łączy dwie zaawansowane technologie: podczerwień (INFRARED), oraz peeling wodny (SMARTHYDRO).
* czas zabiegu: różny w zależności od partii
* cena od 400zł
czytaj więcej

 

 

 

 

 

 

ONDA - REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, NIWELOWANIE CELULITU ORAZ PODWÓJNEGO PODBRÓDKA

Urządzenie wykorzystuje unikalne mikrofale Coolwaves, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Coolwaves działa głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Działa w trzech zakresach: redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry.
* czas zabiegu: 40 minut
* cena od 600zł
Czytaj więcej 

MEDIOSTAR MONOLITH - EPILACJA LASEROWA, USUWANIE TRĄDZIKU AKTYWNEGO

* Epilacja – światło lasera wnika w skórę, jest wchłaniane przez melaninę i przekształca się w ciepło, to one niszczy cebulki włosów, a także naczynia je odżywiające, a otaczającą tkanka pozostaje nienaruszona. Bezbolesna epilacja.
* Trądzik – laser emituje światło z krótkimi impulsami, niszcząc bakterie znajdujące się na skórze powodując trądzik i zmniejszając stan zapalny gruczołów łojowych.
Technologia diodowa o długości fali 810/940 nm, zmiennej długości impulsu i wysoce wydajnym systemie chłodzenia, gwarantuje bezpieczne zabiegi dla wszystkich fototypów skóry (I-VI).
* czas zabiegu: 20 min.
* cena od 200zł

czytaj więcej 

 

 

 

 

SANDRO DUAL - BEZBOLESNA EPILACJA LASEROWA,

Laserowa depilacja niechcianego owłosienia wykonywana jest za pomocą lasera Sandro Dual. To najnowocześniejjsza i unikalna technologia Laser hybrydowy Sandro Dual wykorzystuje dwie długości fali – Aleksandrytową oraz Neodymowo-yagową, które w formule hybrydowej umożliwiają połączenie oraz jednoczesną emisję promieniowania laserowego wnikającego do skóry. Dzięki temu uzyskujemy doskonałe rezultaty zarówno w depilacji włosów jasnych jak i ciemnych.

Urządzenie posiada automatyczny czujnik do pomiaru temperatury powierzchni skóry, a zatem zabiegi są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Czas zabiegu jest krótki dzięki szerokiemu zakresowi rozmiarów plamek zabiegowych oraz wysokiej częstotliwości impulsów. Dodatkowym atutem platformy Sandro Dual jest system SCS (Podwójnego Chłodzenia Gazem), to on sprawia, że zabieg jest bezbolesny i komfortowy.

Przed zabiegiem skóra nie może być opalona, nie wolno spożywać alkoholu w dniu jego wykonania, na skórze nie może być jakichkolwiek uszkodzeń.

Podczas zabiegu zniszczeniu ulegają jedynie te włosy, które obecnie znajdują się w fazie wzrostu (anagenu), dlatego należy go powtórzyć ok. 4-6 razy, w zależności od obszaru co 4-10 tygodni:

  • twarz – co 4 tygodnie
  • ramiona i bikini – co 4-6 tygodni
  • plecy i nogi – co 8-10 tygodni


* czas zabiegu: 20 min.
* cena od zł

czytaj więcej 

 

 

 

 

ZAAWANSOWANY CELLULIT,TKANKA TŁUSZCZOWA, POPRAWA KRĄŻENIA KRWI I LIMFY

NIUU AW 500

To najnowocześniejsze urządzenie wykorzystujące terapię falą akustyczną. Uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu, oraz zbitej tkanki tłuszczowej wykorzystując naturalne procesy zachodzące w organizmie.

CZAS TRWANIA: 30 min
CENA:  300 zł

czytaj więcej

HIFU - POPRAWA OWALU TWARZY, UNIESIENIE BRWI, REDUKCJA PODWÓJNEGO PODRÓDKA, LIFTING TWARZY

To fala ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości, stymuluje warstwę SMAS ( mięśniowo- powięziową) oraz głębsze partie skóry bez naruszenia ciągłości naskórka, czego wynikiem jest natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu. Dodatkową stymulacja skóry właściwej pozwala na jej głęboka przebudowę.
* czas zabiegu: 1h
* cena od 800zł

czytaj więcej

SECRET DUO - LASER ERBOWO SZKLANY, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA, USUWANIE BLIZN ORAZ ROZSTĘPÓW, ZAGĘSZCZENIE SKÓRY

To jedyne urządzenie na świecie oferuje kombinacje dwóch technologii nieablacyjnych w jednym urządzeniu: radiofrekwencji mikroigłowej i frakcyjnego lasera erbowo-szklanego o długości fali 1540 nm. Terapia RF mikroigłowa zapewnia precyzyjną kontrolę energii na regulowanych głębokościach w zakresie (0,5-3,5 mm) za pomocą najlepszej medycznej głowicy igłowej. W rezultacie skuteczność leczenia fotostarzenia oraz blizn na twarzy i ciele osiągnęła najwyższy poziom.
* czas zabiegu: 1h.
* możliwe znieczulenie
* cena od 400zł

czytaj więcej

 

SECRET DUO SMARTCURE - BLIZNY, ZMARSZCZKI, TELEANGIEKTAZJE

Inteligentne elekto-pióro umożliwia zastosowanie techniki termo-koagulacji. Zabieg stosuje się do leczenia pajączków naczyniowych, niwelowania zmarszczek czy podcinania blizn.

CZAS TRWANIA: uzależniony od obszaru zabiegowego
CENA: od 700 zł

czytaj więcej

HARMONY XL PRO - IPixel - RESURFACING, USUWANIE BLIZN, ROZSZERZONYCH PORÓW, ROZSTĘPÓW, FOTOSTARZENIE, POPRAWA STRUKTURY SKÓRY

Frakcyjny ablacyjny laser Erbowo-Yagowy o długości fali 2940 nm. Narusza on zewnętrzną warstwę naskórka po przez odparowanie wody z komórek, zostają one zniszczone doprowadzając do głębokiego złuszczenia skóry. Frakcyjne działanie lasera sprawia, iż w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne – namnażają się włókna kolagenowe, które budują nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Laser IPixel wykorzystywany jest do rozstępów, blizn potrądzikowych, chirurgicznych oraz jako zabieg odmładzania czy resurfacing skóry.
* czas trwania: 30-60 min.
* możliwość znieczulenia.
* cena od 350zł

czytaj więcej

HARMONY XL PRO Q-SWITCH / CLEAR LIFT - USUWANIE TATUAŻY, ZABIEG GWIAZD, POPRAWA STRUKTURY, NAPIĘCIA I ZAGĘSZCZENIA SKÓRY

Frakcyjny nieablacyjny laser Neodymowe – Yagowy o długości fali 1064 nm – model 2022 rok. Laser wysyła bardzo krótkie impulsy o wysokiej energii dzięki czemu w nieinwazyjny sposób rewitalizuje oraz odmładza naskórek. CLEAR LIFT działa na: niewielkie zmarszczki na czole, wokół oczu i ust, szyję dekolt i dłonie, przebarwienia. Usuwanie tatuaży.
* czas zabiegu: 30-60 min.
* cena od 300zł

czytaj więcej

HARMONY XL PRO DYE-VL - ZAMYKANIE NACZYNEK, USUWANIE RUMIENIA, REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Waskopasmowe, pulsacyjne źródło światła o wiązce 450-600 nm. Wykorzystuje serie trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Ta technologia pozwala na efektywne i bezpieczne leczenie pacjentów ze zmianami naczyniowymi i przebarwieniami.
* czas zabiegu: 30-60 min.
* możliwe znieczulenie.
* cena od 100zł

czytaj więcej

 

VECRON - NICI AUTOLOGICZNE - Needle Shaping - BLIZNY POTRĄDZIKOWE, PODNIESIENIE OWALU, MODELOWANIE UST, ZMARSZCZKI, REWITALIZACJA, ZAGĘSZCZENIE SKÓRY

Needle Shaping czyli mikro-przeszczep włókien kolagenowych pozwala na stopniowe zwiększanie objętość ust, obszarów kości policzkowych i wypełnianie głębokich blizn.

/blizny potrądzikowe, podniesienie owalu, modelowanie ust, zmarszczki, rewitalizacja, zagęszczenie skóry/

czytaj więcej

 

VECRON - O.F.F. - REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, ZAMYKANIE NACZYNEK,PODWÓJNY PODBÓDEK, CHOMIKI

O.F.F to urządzenie o podwójnym przeznaczeniu. Służy do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej oraz eliminacji rozszerzonych naczynek i powierzchownych teleangiektazji.

/redukcja tkanki tłuszczowej, zamykanie naczynek, podwójny podbródek, chomiki/

czytaj więcej

VECRON - CARBOMAX REDUKCJA CELLULITU, NIWELOWANIE ROZSTĘPÓW, CENIE POD OCZAMI, STYMULACJA SKÓRY, WYPADANIE WŁOSÓW

Technologia Carbomax wykorzystuje możliwości jakie daje dwutlenek węgla podany podskórnie lub śródskórnie. Zabieg stymuluje syntezę kolagenu, przyczyniając do zwiększenia jędrności i elastyczność skóry. Sprawdzi się także w redukcji sińców pod oczami, redukcji widoczności rozstępów oraz problemów wypadania włosów.

/redukcja cellulitu, niwelowanie rozstępów, cienie pod oczami, stymulacja skóry, wypadanie włosów/

czytaj więcej

KWASY Skin Expert * Kwas salicylowy * Kwas mlekowy * Kwas azelainowy * kwas glikolowy * Kwas migdałowy
* Kwas salicylowy – działa bakteriobójczo, przeciwłojotokowe, grzybobójczy, przeciwzapalnie, rozjaśniający. Wskazania: cera trądzikowa, redukcja przebarwień zapalnych i pozapalnych, zanieczyszczone pory, zaskórniki.
* Kwas mlekowy – działa silnie nawilżająco, stymuluje produkcję ceramidów w skórze, wpływa na uszczelnienie bariery lipidowej naskórka, zmniejsza utratę wody ze skóry, dzięki czemu skóra staje się elastyczna i miękka. Wpływa na produkcję kolagenu, podnosi poziom GAG. Wskazania: cera sucha, matowa, pozbawiona blasku, o nierównomiernym kolorycie, utrata jędrności i napięcia, skóra wymagająca intensywnego nawilżenia.
* Kwas azelainowy – działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie rozjaśniające, złuszczająco. Wskazania: trądzik różowaty, rumień, przebarwienia, cera naczyniowa.

* kwas glikolowy – działa p/starzeniowo, spłyca powierzchowne blizny, rozjaśnia przebarwienia, poprawia koloryt i fakturę skóry. wskazania: skóra wiotka, sucha, szorstka, tłusta, piegi, plamy soczewicowate, zaskórniki.
* Kwas migdałowy – stymuluje fibroblasty, poprawia jędrność i elastyczność skóry, wygładza powierzchowne zmarszczki, rozjaśnia, nawilża, pobudza produkcję kwasu hialuronowego, zmniejsza rozszerzone pory oraz stany zapalne. Wskazania: poprawa napięcia, skóra mieszana, trądzikowa, przebarwienia anti-aging.

Czas zabiegu od 30 min
Cena od 300zł

czytaj więcej

DERMAPEN 4.0 - PRZEBUDWA I ZAGĘSZCZENIE SKÓRY, USUWANIE BLIZN, ODŻYWIANIE SKÓRY, STYMULACJA SKÓRY, ZMNIEJSZENIE PORÓW, SPŁYCENIE ZMARSZCZEK

To system pulsujących igieł ułatwiający dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewniając niezrównana stymulację fibroblastów. 16 igłowy kartridż pozwala na uzyskanie aż 1920 nakłuć/ sekundę, to wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne możliwości organizmu oraz wrodzona zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Dzięki zabiegowi Dermapen 4.0 widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, rozstępów, blizn potrądzikowych oraz oparzeniowych.
* czas trwania: 1h.
* możliwość znieczulenia.
* cena od 600zł

czytaj więcej

PROFACIAL - WIELOETAPOWE OCZYSZCZANIE SKÓRY

Urządzenie typu All-in-one, oferujące wielopłaszczyznowe efektywne zabiegi na twarz, łącząc 4 technologie: * Peeling wodny 3 roztworami (m.in. kwasy AHA, BHA, oraz roztwór z czynnikiem wzrostu EGF) * Multipolarny RF (wytwarza ciepło w tkance za pomocą bezpiecznej, nisko-prądowej, wysoko-czestotliwościowej energii) * Ultradźwięki (wykorzystują zjawisko sonoforezy – polegające na wprowadzeniu substancji aktywnych przez skórę) * Lifting jonowy (polega na stymulacji skóry mięśni oraz włosów za pomocą prądu stałego)
* czas zabiegu: 1h.
* cena od 250zł

czytaj więcej

LIPOLIZA INIEKCYJNA (LIPO LAX+) - REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, REDUKCJA PODWÓJNEGO PODBRÓDKA

Lipoliza iniekcyjna pozwala na eliminację małych i  miejscowo nagromadzonych ilości tłuszczu. Dzięki lipolizie możemy zlikwidować tłuszcz z  tak zwanego drugiego podbródka oraz zmniejszyć jego ilość w  policzkach. Zabiegowi lipolizy iniekcyjnej możemy również poddać takie rejony jak: brzuch, pośladki, uda czy biodra. Preparat wstrzykiwany jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, która ma zostać zredukowana. Substancja ta przenika przez błony komórkowe do wnętrza komórek tłuszczowych. Po wniknięciu do komórki doprowadza do rozpadu trójglicerydów. Następnie, wraz z lipoproteidami, jest transportowana prosto do wątroby, gdzie tłuszcze są rozkładane, po czym następuje ich wydalenie z organizmu.
*Czas zabiegu: 15 min – 30 min
*Koszt zabiegu: 600 zł – 3000 zł

Fibryna BOGATOPŁYTKOWA (I-PRF) - STYMULACJA OBWODOWA SKÓRY, EFEKT WYPEŁNIENIA

I-PRF (Injectable Platelet Rich Fibrin) to krwiopochodny materiał autologiczny, pozyskiwany z krwi własnej pacjenta. Stanowi koncentrat płytkowy mający szereg czynników przyspieszających angiogeneze czyli powstawanie nowych naczyń krwionośnych i budowę nowych komórek. Fibryna bogatopłytkowa daje natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. W ciągu kolejnych tygodni jej składniki regenerują tkanki od wewnątrz, inicjują naturalne procesy naprawcze naszej skóry oraz stymulują fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu.
*Czas zabiegu: 30 min-70 min
*Koszt zabiegu: 450 zł- 700 zł

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE (PRP) - WAMPIRZY LIFTING, STYMULACJA PROCESÓW REGENERACYJNYCH, ODŻYWIENIE SKÓRY, REDUKCJA PRZESUSZONEJ SKÓRY

Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny, który otrzymuje się z krwi obwodowej pacjenta. Dzięki licznym czynnikom wzrostu stymuluje procesy regeneracyjne odżywcze i naprawcze w skórze. Zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe są przeznaczone dla osób ze skórą wiotką, cienką, przesuszoną, z przebarwieniami i zmarszczkami. To również doskonałe rozwiązanie profilaktyczne dla wszystkich, którzy chcą uniknąć szkodliwego wpływu czynników zewnętrznych, takich jak słońce czy mróz, które osłabiają kondycję skóry.
*Czas zabiegu: 30 min-70 min
*Koszt zabiegu: 350 zł- 600 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA - STYMULACJA SKÓRY, ODŻYWIENIE SKÓRY, REWITALIZACJA SKÓRY

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem opóźniającym procesy starzenia, dającym widoczny i długotrwały efekt anti-aging oraz poprawę nawilżenia skóry. Preparat dobrany jest do potrzeb skóry. Kuracja działa rewitalizująco, biostymulująco, dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry.

Stosowane preparaty: CYTOCARE 532, NCTF 135 HA, PROFHILO, NUCLEOFILL, CRYSTALYS CaHA, STRETCH CARE, SUNEKOS 200, SUNEKOS 1200, SUNEKOS BODY, TEOXANE, NEAUVIA HYDRODELUXE, NEAUVIA HYDRODELUXE MAN

*Czas zabiegu: 35 min
*Koszt zabiegu: od 400 zł

ADIVIVE (AUTOGENNY WYPEŁNIACZ BOGATY W KOMÓRKI MACIERZYSTE) - LIFTING TWARZY, REDUKCJA BLIZN ZANIKOWYCH, WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK, SYSTEM UMOŻLIWIA SEPRACJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ DO CELÓW ZABIEGU

Adivive to nowatorski system umożliwiający separację tkanki tłuszczowej, a efektem podania pozyskanego materiału może być m.in.: uzyskanie efektu liftingu objętościowego twarzy, korygowanie blizn zanikowych w trwały sposób, wypełnienie fałdów i zmarszczek. Pobranie tkanki tłuszczowej następuje w miejscu dotkniętym problemem jego nadmiaru np. z okolicy kolan, brzucha, bioder czy ud. Następnie przy wykorzystaniu najbardziej innowacyjnego urządzenie Adivive tkanka tłuszczowa poddawana jest separacji. Zastosowana technologia filtrów F.P.U. (fat processing unit) pozwala na pozbawienie starych, niepełnowartościowych oraz uszkodzonych komórek. Rezultatem uzyskanego materiału jest eliksir bogaty w najmłodsze, żywotne komórki tłuszczowe oraz bezcenne komórki macierzyste.
Czas zabiegu:
Koszt zabiegu 3000 zł- 4500 zł

czytaj więcej

 

adivive

SKIN UP – AUTOLOGICZNY WYPEŁNIACZ TKANKOWY

Skin Up to autologiczny wypełniacz tkankowy uzyskany z krwi pacjenta. Jest bezpieczny, naturalny i daje trwały efekt wypełnienia tkanek w połączeniu z regeneracją. W trakcie zabiegu pozyskuje się osocza bogatopytkowe z krwi własnej pacjenta za pomocą certyfikowanych próbówek z przeznaczeniem do iniekcji wtórnej oraz wirówki laboratoryjnej. Następnie wytwarza się autologiczny wypełniacz SKIN UP za pomocą urządzenia PLASMA GEL FILLER. Tak pozyskany autologiczny wypełniacz SKIN UP stosuje się do: wypełnienia zmarszczek oraz ubytków skóry, modelowania twarzy, soft liftingu, korekcji nosa, modelowania ciała / dłoni, powiększenia ust.

*Czas zabiegu: 1 h
*Koszt zabiegu: 800 zł – 1200 zł

NICI APTOS - UNIESIENIE BRWI, POPRAWA OWALU TWARZY, POPRAWA I STYMULACJA SKÓRY

Nici Aptos to specjalistyczne nici liftingująco – odmładzające o opatentowanej budowie, przeznaczone do zabiegów  medycyny estetycznej i antiaging. Dzięki zastosowaniu Nici APTOS, uzyskamy uniesienie tkanek, zmianę ich kształtu, a także poprawę jakości skóry. Nici Aptos posiadają mikrowypusty, które umożliwiają skuteczne zaczepienie się w tkankach i utworzenie dla nich rodzaju podskórnego stelaża powstrzymującego procesy grawitacyjne, na które narażona jest starzejąca się skóra. Metody Aptos to wspólna nazwa dla kilkunastu metod liftingu i odmładzania twarzy i ciała za pomocą wyspecjalizowanych igieł i nici Aptos. Każda z metod odnosi się do innego obszaru zabiegowego.
*Czas zabiegu: 40 min – 60 min
*Koszt zabiegu:  800 zł – 3500 zł

 

WOLUMETRIA TWARZY –LIFTING WOLUMETRYCZNY - MODELOWANIE KOŚCI POLICZKOWYCH ORAZ ŻUCHWY, WYPEŁNIENIE ZMARSZCZEK, KOREKTA NOSA, PODNIESIENIE KĄCIKÓW UST

Wolumetria ma na celu uzupełnienie objętości twarzy utraconej z wiekiem lub szczególnym układem anatomicznym ubytków tkanki podskórnej twarzy. Wraz z upływem czasu tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi i w pewnym momencie staje się to widoczne. Na skutek utraty elastyczności skóry  policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów i bruzd oraz obniżenie kącików ust.

Preparaty: LENISNA, JUVE LOOK, RADIESSE, FILLUS

*Czas zabiegu: 30 min
*Koszt zabiegu: 1 ml 800 zł

TOKSYNA BOTULINOWA (STOSUJEMY ŚWIATOWE MARKI TOKSYN) - NIWELUJE ZMARSZCZKI, LECZENIE NADPOTLIWOŚCI, REDUKCJA TZW. DRGAJĄCEJ POWIEKI, REDUKCJA BÓLI MIGRENOWYCH, POPRAWA WYGLĄDU

Botulina  zaburza przewodnictwo nerwowo-mieśniowe, dzięki czemu służy do korekty zmarszczek mimicznych głównie górnego piętra twarzy, gdyż zmarszczki tu powstające (poziome czoła , pionowe między brwiami oraz kurze łapki) powstają w trakcie mimiki twarzy.  Zabieg z użyciem Botulina jest metodą korygującą zmarszczki wywołane przez kurczenie mięśni. Botulina powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek i działa jedynie w obrębie mięśni do których został wstrzyknięty, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas. Botulina jako lek służy do leczenia nadpotliwości pach, stóp i dłoni.
*Czas zabiegu: 15 min- 25 min
*Koszt zabiegu: 500 zł – 1800 zł

POWIĘKSZENIE I MODELOWANIE UST - NEAUVIA

Kwas hialuronowy pozwala na zlikwidowanie asymetrii ust, powiększenie jednej lub obu warg czy ogólną korektę kształtu ust. Dzięki zabiegowi możemy też dyskretnie podnieść opadające kąciki. Optymalnego efektu modelowania ust możemy spodziewać się  po 2 tygodniach, kiedy kwas hialuronowy ułoży się całkowicie w tkankach.
Stosujemy znieczulenie stomatologiczne.

*Czas zabiegu: zależny od obszaru od 30min
*Koszt zabiegu: od 800zł

Nlift - ZABIEG NA TWARZ

#Nlift to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Zaffiro, wypełniaczy Neauvia oraz profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami Neauvia.
Zabieg #Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry i jej nawilżenie.

Skuteczność #Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry, w tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych.

Wzrost fibroblastów o 101% po 21 dniach!*

czytaj więcej

MASAŻE

Zapraszamy, zapoznaj się z nasza pełną ofertą – dalej

AROSHA - MODELOWANIE SYLWETKI, CELLULIT WODNY I TŁUSZCZOWY, OBRZĘKI

Bandaże z delikatnej bawełny nasączone składnikami aktywnymi, które w trakcie zabiegu przenikają w głąb skóry. Zabieg zalecany jest do walki z cellulitem wodnym, obrzękami, do drenażu oraz wyszczuplenia sylwetki. Dla lepszych efektów zabieg można połączyć z presoterapią Arosha

*Czas zabiegu: od 1h

czytaj więcej

OBRZĘKI, POPRAWA KRĄŻENIA KRWI I LIMFY, CELLULIT WODNY

Technologia zabiegu uciskowego, wykorzystuje rękawy ze strumieniem sprężonego powietrza. Poprawia krążenie krwi i limfy oraz powoduje lepszą przemianę materii. Zapobiega powstawaniu obrzęków.

*Czas trwania: 30 minut
*Cena zabiegu: od 85 zł

czytaj więcej

CELLUMA PRO - MEDYCZNA TERAPIA ŚWIATŁEM, REGENERACJA

Najczęściej nagradzana Lampa LED stworzona w oparciu o technologię NASA, która posiada certyfikat medyczny CE oraz amerykańskie FDA. Gwarantuje to jakość, skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Zaawansowana technologia zapewnia synergiczne działanie trzech fal o różnej długości w leczeniu problemów skórnych i mięśniowych na różnej głębokości. Połączenie światła niebieskiego (465nm), czerwonego (645nm) oraz podczerwonego (880nm) pozwala na szerokie wykorzystanie terapeutyczne (leczenie trądziku, ran, bólu i anti-aging odmładzanie skóry).
zabiegi

*Czas trwania: 30 minut
*Cena zabiegu: od 50 zł

czytaj więcej

VAGHEGGI ZABIEG BALANCE - SKÓRY ZANIECZYSZCZONE, MIESZANE Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI, NORMALIZACJA SEBUM, ŁAGODZENIE ZMIAN SKÓRNYCH

Zabieg z wykorzystaniem kosmetyków linii Balance przeznaczony dla skóry zanieczyszczonej, mieszanej i z niedoskonałościami. Nadmierne wydzielanie sebum może być skutkiem działania różnorodnych czynników zewnętrznych (takich jak zanieczyszczenie, temperatura czy stres) lub wewnętrznych (takich jak brak równowagi hormonalnej). W przypadku skóry z takimi skłonnościami, sebum jest nie tylko produkowane w zbyt dużych ilościach, ale również ma inny skład jakościowy. Celem  zabiegu  jest  normalizacja  wydzielania  sebum,  a  tym  samym przeciwdziałanie  przetłuszczaniu  się  skóry,  zwalczanie hiperkeratynizacji połączonej z występowaniem zaskórników i grubieniem skóry, a także zapobieganie rozprzestrzenianiu się bakterii prowadzącemu do powstawania niedoskonałości oraz zmniejszanie reaktywności skóry. Produkty z linii Balance działają poprzez złuszczanie, oczyszczanie, pochłanianie nadmiaru sebum, niwelowanie przetłuszczania się, łagodzenie i nawilżanie.
*Czas zabiegu: 1 h
*Koszt zabieg: 180 zł

VAGHEGGI ZABIEG DELAY INFINIT - PIERWSZE OZNAKI STARZENIA, DZIAŁANIE PRZECIWZMARSZCZKOWE, NAWILŻAJĄCE

Zabieg z wykorzystaniem kosmetyków linii Delay Infini przeznaczony jest głównie do skóry z oznakami starzenia.
Delay Infini to nowoczesne podejście do zapobiegania starzeniu się skóry, które działa w innowacyjny sposób: składniki aktywne przywracają równowagę komunikacji komórkowej, naturalnie poprawiając kondycję skóry. Produkty działają na powierzchni skóry, stymulując  cząsteczki do fizjologicznego przenoszenia sygnałów do rozpoczęcia odbudowy w głębszych warstwach. Zabieg zapobiega powstawaniu wczesnych zmarszczek i niedoskonałości oraz je niweluje. Rozjaśnienia skórę, redukuje niedoskonałości i przywraca skórze blask. Nawilża, odżywia oraz zwiększa produkcję elastyny i kolagenu.
*Czas zabiegu: 1 h
*Koszt zabiegu: 220 zł

VAGHEGGI ZABIEG LIME C VITAMIN - KURACJA ANTI AGING, UJEDNOLICENIE KOLORYTU, PRZYGOTOWANIE SKÓRY NA EKSPOZYCJE SŁONECZNE, ROZJAŚNIENIE

Linia Lime z witaminą C to idealny sposób na zabezpieczenie skóry przed działaniem wolnych rodników i wynikającym z niego utlenianiem, gwarantujący  regenerację  skóry  obciążonej  różnymi  czynnikami  stresogennymi,  powodującymi  przedwczesne  starzenie  się.  To  linia wszechstronnych produktów, idealnych zarówno do skóry młodej, jak i dojrzałej, niezależnie od pory roku. To doskonałe rozwiązanie chroniące skórę przed przesuszeniem, do stosowania przed długotrwałą ekspozycją na promieniowanie słoneczne, jak i w jej trakcie.  Zabig ma kompleksowe działanie przeciwutleniające, rewitalizacja i rozjaśniające skórę.
*Czas zabiegu: 1 h
*Koszt zabiegu: 230 zł

VAGHEGGI ZABIEG REHYDRA - NAWILŻANIE, ODŻYWIANIE, ODBUDOWA WARSTWY HYDROLIPIDOWEJ, REDUKCJA PRZESUSZONEJ SKÓRY

Zabieg Rehydra jest przeznaczona do skóry w każdym wieku, naturalnie narażonej na odwodnienie z różnych przyczyn oraz do tych rodzajów skóry, które w określonych warunkach wymagają dodatkowego nawilżenia i odżywienia. Doskonale ochroni skórę osób poddawanych zabiegom medycznym lub operacjom plastycznym. Zabieg skutecznie odbudowuje warstwę hydrolipidową, zabezpiecza skóry przed TWEL (transepidermalną utratą wody), głęboko odżywia i nawilża. Umożliwia skórze zatrzymać odpowiednią ilość wody.
*Czas zabiegu: 1 h
*Koszt zabiegu: 230 zł

VAGHEGGI ZABIEG EMOZIONI PLUS - WZMACNIA BARIERĘ OCHRONNĄ, REDUKUJE RUMIEŃ, ODPOWIEDNI DLA CERY NACZYNIOWEJ ORAZ WRAŻLIWEJ

Zabieg ten zapewni Twojej skórze ukojenie.  Linia Emozioni została stworzona, aby w konkretny i rewolucyjny sposób rozwiązać tego typu problemy skóry wrażliwej. Dzięki nowym innowacyjnym recepturom, które są jeszcze bardziej wydajne i wysoce skuteczne, przynosi ulgę i zapewnia poczucie komfortu skórze wymagającej szczególnej uwagi, poprzez jej zabezpieczenie i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zabieg został stworzony w celu wzmocnienia bariery ochronnej skóry i odtworzenia naturalnej dobrej kondycji skóry.
*Czas zabiegu:  1 h
*Koszt zabiegu: 210 zł

COSMELAN - KURACJA NA PRZEBARWIENIA, UJEDNOLICENIE KOLORYTU SKÓRY

Kuracja COSMELAN umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, przywraca skórze gładkość i blask. Program terapii Cosmelanem jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb pacjenta i fototypu jego skóry. Głównym wskazaniem jest eliminacja plam o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma) i posłonecznych. Poza tym preparat przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej poprzez regulację wydzielania sebum, stymuluje także odnowę kolagenu oraz działa przeciwstarzeniowo. Cosmelan  jest kuracją depigmentującą zawierającą kwasy, substancje hamujące melanogenezę i antystarzeniowe. Kuracja ta składa się z 3 etapów: zabieg Cosmelan w gabinecie,  kuracja Cosmelan w domu oraz stosowanie pozostałych kosmetyków z zestawu – 3 miesiące, zapobieganie nawrotom – fotoprotekcja – bezterminowo.
*Czas zabiegu: 30 min
*Koszt zabiegu: 1400 zł

RETIX C RETIBOOSTER - ANTI-AGING, PRZEBARWIENIA, ZMIANY POTRĄDZIKOWE, ROZSZERZONE PORY, ZASKÓRNIKI

Profesjonalny zabieg głęboko odmładzający i regenerujący na twarz szyję i dekolt. Wielokierunkowa, odmładzająca terapia dająca efekt „nowej skóry” oraz jej odbudowę na poziomie komórkowym. Zabieg o szerokim spektrum działania anti-aging redukujący przebarwienia, zmiany potrądzikowe, rozszerzone pory i zaskórniki. Innowacyjna receptura zawierajaca unikalny 6% Retiboosting Complex (połączenie retinolu z TGF-β).

CZAS TRWANIA: 45min
CENA: od 350zł

RETIX C RETIGLOW - SKÓRA POZBAWIONA BLASKU, O „SZARYM KOLORYCIE”, PRZEBARWIENIA, ZASKÓRNIKI, ROZSZERZONE PORY

Rozświetlający peeling kwasowy do rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. W swoim składzie zawiera liczne kwasy, które dają natychmiastowy efekt promiennej i zdrowej skóry. Redukuje niedoskonałości, wygładza i napina skórę.

CZAS TRWANIA: 45min
CENA: od 250zł

RETIX C EYE PLUS - ANTI-AGING,CIENIE POD OCZAMI, BRAK ELASTYCZNOŚCI, NAPIĘCIA, PRZEBARWIENIA

Całoroczny zabieg anti-aging na skórę okolicy oczu. Połączenie kwasów, floretyny, retinolu i witaminy C zmniejsza głębokość zmarszczek, rozświetla i rozjaśnia cienie pod oczami.

CZAS TRWANIA: 30 min
CENA: od 250zł

CZEKAMY NA WAS

Zapraszamy do Świata Piękna.