nasza

Strefa Mężczyzny

Zabiegi

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE

Naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób pobudza metabolizm komórkowy. Umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu komfortu zabiegu. Technologia ta pozwala na redukcję miejscowo zlokalizowanej opornej tkanki tłuszczowej, a także na ujędrnienie skóry.
* czas zabiegu: 40 minut
* cena od 150 zł

ONDA

Urządzenie wykorzystuje unikalne mikrofale Coolwaves, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Coolwaves działa głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Technologia działa na redukcję miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, a także na ujędrnienie skóry.
* czas zabiegu: 40 minut
* cena od 600 zł

SCHWARZY

Urządzenie to wykorzystuje pole elektromagnetyczne do budowania mięśni i modelowania ciała. Autorska metoda FMS (skoncentrowana stymulacja magnetyczna) wyzwala intensywne skurcze w celu dogłębnej stymulacji mięśni, powodując lipolizę w komórkach tłuszczowych oraz apoptozę po uszkodzeniu adipocytów. Oba działania prowadzą do redukcji tkanki tłuszczowej pośladków, brzucha, nóg i ramion.
* czas zabiegu: 40 minut
* cena od 350 zł

MEDIOSTAR MONOLITH

* Epilacja- światło lasera wnika w skórę, jest wchłaniane przez melaninę i przekształca się w ciepło, to ono niszczy cebulki włosów, a także naczynia je odżywiające, a otaczająca tkanka pozostaje nienaruszona. Epilacja jest bezbolesna.

* Trądzik- laser emituje światło z krótkimi impulsami, niszcząc bakterie znajdujące się na skórze powodujące trądzik, zmniejszając stan zapalny gruczołów łojowych. Technologia diodowa o długości fali 810/940nm, zmiennej długości impulsu i wysoce wydajnym systemie chłodzenia, gwarantuje bezpieczne zabiegi dla wszystkich fototypów skóry (I-VI).
* czas zabiegu: 20 minut
* cena od 250 zł

HARMONY XL PRO- IPixel

Frakcyjny ablacyjny laser Erbowo-Yagowy o długości fali 2940 nm. Narusza on zewnętrzną warstwę naskórna poprzez odparowanie wody z komórek, zostają one zniszczone, doprowadzając do głębokiego złuszczenia skóry. Frakcyjne działanie lasera sprawia, iż w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne. Laser IPixel wykorzystywany jest w leczeniu blizn potrądzikowych, chirurgicznych, redukcji rozstępów.
* czas zabiegu: 30 – 60 minut
* możliwość znieczulenia
* cena od 350 zł

HARMONY XL PRO Q-SWITCH/ CLEAR LIFT

Frakcyjny nieablacyjny laser Neodymowo-Yagowy o długości fali 1064 nm. Laser wysyła bardzo krótkie impulsy o wysokiej energii. Wykorzystywany jest do usuwania przebarwień, usuwania tatuażu.
* czas zabiegu: 30 – 60 minut
* cena od 300 zł

HARMONY XL PRO DYE-VL

Wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła o wiązce 450-600nm. Wykorzystuje serię trzech filtrów, koncetrując światło w jednym zakresie. Ta technologia pozwala na efektywne i bezpieczne leczenie pacjentów ze zmianami naczyniowymi i przebarwieniami.
* czas zabiegu: 30 – 60 minut
* możliwe znieczulenie
* cena od 100 zł

TERAPIA PEPTYDOWA DR.CYJ Hair Filler

​Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost oraz pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy, a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.
* czas zabiegu: 30 minut
* cena: od 600 zł

 

DERMAPEN 4.0

Daje skórze szansę na regenerację poprzez stymulowanie naturalnych procesów odnowy. Mikronakłucia są sygnałem dla tkanki, w celu jej odbudowy. Działanie to jest wzmożone, poprzez lepsze wnikanie do skóry substancji aktywnych. Dostają się one wgłąb tkanki skórnej dzięki mikronakłuciom, które jednocześnie tworzą mikrokanały. Aplikując kremy oraz kosmetyki, wnikają one do najgłębszych warstw naskórka i pomagają w procesach naprawczych, odżywiając tkanki skuteczniej niż zwykle.
* czas zabiegu: 30 minut
* cena: od 600zł

SECRET DUO RF +

Leczenie łysienia. Zabieg wykorzystywany do pobudzenia porostu włosów, pozwala na podgrzanie tkanek do  40 – 45 st. C znacznie przyspieszając podziały komórkowe. Efektem jest zahamowanie wypadania włosów, wzrost nowych włosów oraz przyspieszenie procesu ich odrastania. Podczas jednego zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej namy możliwość wykonania kilkuset tysięcy kontrolowanych mikronakłuć i tym samym pobudzenia cebulek włosowych.
* czas zabiegu: 30 minut
*  cena: od 600 zł

Leczenie nadpotliwości. Podczas zabiegu leczenia nadpotliwości skóra nakłuwana jest mikroigłami i jednocześnie podgrzewana prądem o częstotliwości radiowej, dzięki czemu zniszczeniu ulegają gruczoły potowe zlokalizowane nawet w głębszych warstwach skóry. Zabieg jest precyzyjny, igły nakłuwają skórę na pożądaną głębokość, działając z określoną mocą. Skóra w trakcie zabiegu podgrzewana jest do temperatury ok. 45 – 60ºC. Leczenie nadpotliwości metodą  radiofrekwencji mikroigłowej charakteryzuje się wysoką skutecznością działając mało inwazyjne.
* czas zabiegu: 30 minut
*  możliwość znieczulenia
*  cena: od 400 zł

MEZOTERIA IGŁOWA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM PRP

Doskonała metoda leczenia łysienia polegająca na pobraniu niewielkiej ilości krwi pacjenta, która następnie zostaje poddana odwirowaniu, po czym dochodzi do oddzielenia osocza od krwinek białych i czerwonych. Uzyskane osocze bogatopłytkowe wprowadza się w obszar zabiegowy. Zawiera ono czynniki wzrostu, które pobudzają tkanki do regeneracji, a także wpływają na tworzenie nowych naczyń krwionośnych, prowadząc do procesu wstrzymania  wypadania włosów, poprzez zwiększone ukrwienie skóry głowy.
* czas zabiegu: 40 minut
* cena: od 400 zł

MEZOTERIA IGŁOWA FIBRYNĄ BOGATOPŁYTKOWĄ I-PRF

Zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej jest doskonałą metodą leczenia łysienia. Fibryna bogatopłytkowa wyizolowana jest z krwi pacjenta, która jest najpierw pobierana, a następnie odwirowywana. Zawiera ona komórki macierzyste, które regenerują i stymulują cebulki włosowe. Zabieg polega na podskórnej iniekcji preparatu za pomocą cienkiej igły. Włosy przestają intensywnie wypadać i zaczynają stopniowo odrastać. Poprawia się również ich kondycja, stają się grubsze.
* czas zabiegu: 40 minut
* cena: od 500 zł

TOKSYNA BOTULINOWA

Mało inwazyjny zabieg, polegający na ostrzykiwaniu okolic gruczołów potowych, hamuje ich aktywność, likwidując nadmierne pocenie. Bo.toks jest w pełni bezpieczny dla organizmu, działa miejscowo, nie niosąc za sobą ryzyka powikłań.
* czas zabiegu: 15 minut
* cena: od 900 zł

Kroplówki

Kroplówka wzmacniająca

koszt – 150 zł
czas: około 45 min
Dobrany indywidulany lekstosuje się, aby wypełnić łożysko naczyniowe oraz przywrócić w organiźmie równowagę wodno-elektrolitową.  
Idealna także w czasie silnego odwodnienia spowodowanego spożyciem alkoholu.
tzw. np. na kaca 

* wymaga zlecenia lekarza (w cenie)

Kroplówka witaminowa

koszt – 250 zł
czas: około 45 min
Działanie kroplówki oparte jest na syntezie indywidulanie dobranych składników wpływających na zniwelowanie niedoborów mikro i makroelementów w organiźmie. To bomba suplementów, które dostarczają energii, witalności i zdrowia dla Twojego organizmu. 
* wymaga zlecenia lekarza (w cenie)

 

JESTEŚMY Z WAMI

Zapraszamy do Świata Piękna.