Kosmetyki

W stałej sprzedaży posiadamy szereg kosmetyków specjalnie wyselekcjonowanych firm. Zwracaliśmy uwagę przede wszystkim na skład oraz proporcjonalną do niego cenę.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie kometyki są dostępne w naszej klinice.

Linia produktów proXN oparta o najsilniejszy dotąd poznany flawonoid o działaniu antyoksydacyjnym – Ksantohumol
Linia produktów proXN ukierunkowana jest na wspomaganie profilaktyki problemów skórnych oraz niwelowanie oznak przedwczesnego starzenia. Podstawowym założeniem terapeutycznym jest w pierwszej kolejności odbudowa bariery skórnej oraz wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego skóry, by dopiero w kolejnych etapach terapeutycznych działać przeciwstarzeniowe i rozjaśniająco.

Ksantohumol
Ksantohumol to wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. To jeden z najsilniejszych, znanych antyoksydantów.

Potencjał antyoksydacyjny Ksantohumolu:

 • Kompleks ksantohumolu 30 razy skuteczniejsze niż witamina C
 • Większa aktywność względem tlenu singletowego od witaminy E i Polifenolu 60
 • Potencjał antyoksydacyjny 200 razy większy od resweratrolu

Pielęgnacja domowa:
Oczyszczanie
 – RECOVERY CLEANSING OILPRIME MISTBALANCING CLEANSING GEL
Antyoksydacja
 – Antioxidant Therapy
Rozjaśnianie
 – Bright Up TherapyBright Up AmpouleBoost Up Ampoule
Pielęgnacja Specjalistyczna
 – LF Master

Profesjonalne zabiegi: 
TWARZ:
AUTORSKIE ZABIEGI proXN oparte o:
 – XANTHOHUMOL RECOVERY TREATMENT
 – PHA SOLUTION
 – NOVEL PEEL
ZABIEGI ROZJAŚNIAJĄCE proXN oparte o:
 – BRIGHT UP MASK NO.1 PH  3,2
 – BRIGHT UP MASK NO.2 PH 2,14
 – BRIGHT UP
 – AMPOULEBOOST UP AMPOULE
SKÓRA GŁOWY:
ZABIEGI TRYCHOLOGICZNE proXN oparte o:
 – XANTHOHUMOL TRICHOTHERAPY TREATMENT
 – LF MASTER
 – PHA SOLUTION
 – PRIME MIST

Bogactwo natury
Konotoksyna zawarta w jadzie ślimaków morskich Conus – zainspirowała nas do stworzenia wyjątkowego kremu MIORELAXANT MAGIC. 
Wszystko po to, by stworzyć pierwszy i jedyny taki kosmetyk na świecie, który możesz bezpiecznie stosować w domu.
Siłą firmy jest zespół doświadczonych inżynierów genetyków, biotechnologów i menedżerów, którzy połączyli swoje umiejętności, aby stworzyć produkty, które odzwierciedlają ich osobiste pragnienia. Wierzą, że piękno może i powinno być inteligentne, dlatego ich formuły opierają na precyzyjnych badaniach naukowych.

Poznaj stosowane składniki

 • Argirelina
 • Ekstrakt z kwiatu Anigozanthos flavidus
 • Ekstrakt z nasion lnu
 • Ekstrakt z kopru
 • Skwalan
 • Olej z wiesiołka
 • Olej arganowy
 • Olej ze słodkich migdałów
 • Arbutyna
 • Inulina
 • Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy

Przyjazny dla środowiska

Substancję aktywną Miorelaxant Magic uzyskują poprzez ekspresję genu kodującego peptyd w bakteriach E.coli. Cząsteczka  peptydu jest identyczna, jak ta wytwarzana naturalnie przez ślimaki z rodzaju Conus. Dzięki innowacyjnej technologii chronią życie ślimaków zamieszkujących rafy koralowe.

W procesie wytwarzania kremu korzystają z najnowszych osiągnięć technologicznych – badania produktów kosmetycznych przeprowadzają na sztucznej skórze, a badania kliniczne – na grupie ochotników.

Ph.Doctor to polska marka kosmetyków stworzona przez dermatolog dr Ninę Wiśniewską.
Ph.Doctor to kosmetyki, które szanują Twoją naturalną ochronę – fizjologiczne ph Twojej skóry.

Kosmetyki z Serii Białej
To seria bazowa. Pomyśl o niej jak o białym t-shircie. Klasyczny, uniwersalny. Pasuje zarówno do szpilek jak i trampek. Taka jest ta linia. Uniwersalna i bazowa. Odpowiednia na każdą okazję. Kosmetyki z białej linii to lipidowy krem do twarzy, kremowy balsam do ciała. Delikatne nawet dla najwrażliwszej skóry, dzięki nim ją nawilżysz i zadbasz o jej równowagę. Produkty tak podstawowe w twojej kosmetyczce jak biały t-shirt w twojej szafie.

Kosmetyki z Serii Czarnej
To poziom wyżej w pielęgnacji. To jak mała czarna sukienka lub dobrze skrojony garnitur. Składniki aktywne, które celują w konkretne potrzeby skóry.
Poprawa kolorytu skóry dzięki witaminie C w niepodrażniającej formule; Rozświetlenie skóry i działanie przeciw wolnym rodnikom dzięki glutationowi; Ujędrnienie i efekt liftingu dzięki DMAE

Ph.Doctor by IntiSkin
Produkty z ustabilizowaną formą retinaldehydu, opracowane przez biotechnologa Annę Sienkiewicz oraz dr n.med. Ninę Wiśniewską.
Zostały przetestowane w niezależnym ośrodku naukowym.
Retinal został zamknięty w cyklodekstrynie γ, dzięki użytej technologii zapewnia stabilność przez okres 12 miesięcy. Działanie retinalu poprawia wygląd cery z tendencją do trądziku.
Jest to kosmetyk przeciwzmarszczkowy, redukujący przebarwienia, przeciw niedoskonałościom, odpowiedni dla cer wrażliwych.

Wciąż zastanawiasz się, który z produktów pasuje do Ciebie?
Zapraszamy do Kliniki nasi kosmetolodzy odpowiedą na wszytskie nurtujące pytania i pomogą dobrać odpowiednie kosmtyki. 

Misja Firmy
Od 2012 roku firma Neauvia ma jeden cel, umożliwienie ludziom proaktywnego, holistycznego i skutecznego przejęcia kontroli nad procesem starzenia się.

Misją firmy jest zapewnienie Klientom produktów najwyższej jakości oraz nieustanne dążenie do innowacyjności na rynku estetycznym. Wszystkie ich działania opierają się na bogatej wiedzy w zakresie produktów dedykowanych lekarzom oraz badaniach klinicznych. Dlatego marka Neauvia stała się synonimem jakości i przełomowego podejścia do medycyny estetycznej.
NASZE MOTTO: HOLISTIC APPROACH!

Neauvia to marka oferująca przełomowe podejście oraz produkty stworzone na potrzeby rynku medycyny estetycznej, poparte nauką i badaniami klinicznymi. Głównym celem marki jest dostarczenie rozwiązań umożliwiających proaktywne, holistyczne i efektywne przejęcie kontroli nad procesem starzenia. Holistyczne podejście marki do dbania o skórę opiera się na szerokim i wewnętrznym portfolio produktów, które działając ze sobą w synergii, umożliwiają osiągnięcie doskonałych, potwierdzonych klinicznie rezultatów.

Wypełniacze Neauvia oparte są na unikalnej TECHNOLOGII SMART CROSSLINKING -czyli inteligentnej technologii sieciowania wykorzystującej PEG, który sprawia, że produkt jest elastyczny i doskonale integruje się ze skórą, nadając jej naturalny wygląd.

DOSTĘPNE LINIE:

 • Intimate
 • Man
 • Rebalancing
 • Make up
 • Vitamin C
 • Contour eye
 • Linia body

 

 

PHARMANN
Firma Pharmann jest firmą rodzinną działającą w branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Właściciele są farmaceutami z ponad 20 letnim doświadczeniem w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym i badaniach klinicznych. Celem firmy jest stworzenie produktów będących odpowiedzią na potrzeby skóry pacjentów po zabiegach medycyny estetycznej oraz skóry wymagającej specjalistycznej pielęgnacji. Oferują zaawansowane linie kosmeceutyków zawierające peptydy biomimetyczne oraz dokładne wyselekcjonowane, regeneracyjne składniki aktywne. Wykorzystują technologię liposomalną, dzięki której unikalne kompozycje sprawdzonych substancji aktywnych docierają do głębszych warstw skóry, zwiększając skuteczność działania i efektywność produktów.

KOSMECEUTYKI PHARMANN
 Oferują zaawansowane linie kosmeceutyków zawierających peptydy biomimetyczne oraz dokładnie wyselekcjonowane, regeneracyjne składniki aktywne. Wykorzystują technologię liposomalną, dzięki której unikalne kompozycje sprawdzonych substancji aktywnych docierają do głębszych warstw skóry, zwiększając skuteczność działania i efektywność produktów. 

Produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami, tak aby sprostały współczesnym wyzwaniom medycyny estetycznej.

SERIA POZABIEGOWA
 W dobie różnorodności zabiegów z zakresu medycyny estetycznej całościowa, pozabiegowa pielęgnacja staje się elementem obowiązkowym.

Dbając o szeroko pojęte bezpieczeństwo pacjenta – zarówno w gabinecie lekarskim jak i w domu pacjenta, istotne jest rekomendowanie i stosowanie preparatów pozabiegowych o sprawdzonych właściwościach i działaniu. Z pozycji pacjenta ważny jest jak najszybszy powrót do jego codziennych zajęć, z pozycji lekarza- stosowanie bezpiecznych preparatów pozabiegowych nie powodujących działań niepożądanych.

Regularne stosowanie kosmeceutyków o właściwościach nawilżająco – łagodzących oraz nie komedogennych znacznie przyspiesza czas rekonwalescencji skóry. W kosmeceutykach firmy Pharmann stosuje się neuropeptydy oraz aktywne składniki roślinne o potwierdzonej skuteczności, w najwyższych dozwolonych w kosmetykach stężeniach. Technologia liposomalna zastosowana w preparatach pozwala na dostarczenie składników aktywnych w głąb skóry (przeniknięcie przez stratum corneum, tj. warstwę rogową naskórka) co zwiększa ich skuteczność działania.

Oferują preparaty pozabiegowe zarówno do stosowania w gabinetach medycyny estetycznej jak również do pielęgnacji domowej skóry w zależności od przeprowadzonej procedury zabiegowej:

 • po wszelkich zabiegach laserowych (np. ablacyjnych, nieablacyjnych, BBL, depilacjach, innych) rekomendujemy zastosowanie maski chłodzącej – (Pozabiegowe Maski Chłodzące do twarzy, szyi, dekoltu) oraz kremu Laserat™ do szybszej regeneracji skóry po zabiegach laseroterapii.
 • po zabiegach iniekcyjnych, mikrodermabrazjach, peelingach, niciach, osoczu bogatopłytkowym, biostymulatorach, plastyce powiek, nosa, etc. rekomendujemy zastosowanie kremo-żelu Arnizen™ w celu zminimalizowania efektów ubocznych zabiegów.
 • po zabiegach mezoterapii, mikronakłuwaniach rekomendujemy zastosowanie kremo-żelu Meso-Arnizen™
  po zabiegach modelowania ust i do codziennej pielęgnacji wspierającej efekty zabiegu, rekomendujemy stosowanie żelu 4 lips™
 • po wszelkich procedurach drażniących skórę polecamy pozabiegowe maski chłodzące zawierające w swoim składzie kompleks chłodzący. Naszych masek nie trzeba przechowywać w lodówce.  Pozabiegowe Maski Chłodzące do twarzy, szyi, dekoltu.

 

Firma od samego początku angażowała się w opracowywanie i wprowadzanie na rynek produktów najwyższej jakości, których rezultaty zostały udowodnione naukowo.

Postęp jest powiązany z ciągłymi badaniami i ścisłą współpracą ze szpitalami, uniwersytetami i doświadczonymi specjalistami z branży, celem badania i opracowywania nowych metod leczenia.
Marki firmy:

 • cosmelan®
 • dermamelan®
 • blemiderm®
 • age element®
 • bodyshock®
 • mesopeel®
 • mesopeel®
 • MDGENESISmesofiller®
 • mesohyal™
 • acnelan®
 • global eyecon®
 • mesoéclat®

Kiedy masz skórę bardzo delikatną lub nadwrażliwą dobrze wiesz, jak wiele wysiłku musisz włożyć w jej codzienną pielęgnację.
Gdy borykasz się z problemem skóry najchętniej szukasz schronienia przed całym światem.
Gdy stan skóry się poprawia, Twoje samopoczucie także ulega poprawie. Dzięki temu czujesz się pewniej i atrakcyjniej.
Ponieważ dermokosmetyki SVR zawierają dermatologiczne składniki aktywne zamknięte w nowoczesnych recepturach, ich skuteczność i widoczne efekty działania dodadzą Ci skrzydeł!
Stworzone przez Simone i Roberta Veret, którzy z głębokim przekonaniem wierzyli, że wiedza dermatologiczna pozwala przywrócić piękno.
SVR jest po to, abyś poczuła się /poczuł się dobrze we własnej skórze.

Rodzaje skóry

 • Starzenie się skóry
 • Skóra zniszczona
 • Skóra za skłonnością do trądziku
 • Skóra sucha
 • Skóra wrażliwa
 • Potliwość
 • Dla dzieci

Gamy produktów: 

 • AK Secure
 • [A] [B3] [C]
 • Biotic
 • Cicavit+
 • Clairial
 • Codzienna higiena
 • Densitium
 • Hydraliane
 • Palpébral by Topialyse
 • Physiopure
 • Sebiaclear
 • Sensifine
 • Sensifine AR
 • Spirial
 • Sun Secure
 • Topialyse
 • Xerial

Używane składniki:

 • Witamina C
 • Witamina A, retinol
 • Witamina B3, niacynamid
 • Kwas hialuronowy
 • Glukonalakton
 • Kwas azelainowy
 • Kwas laktobionowy
 • Kwas salicylowy
 • Kolagen
 • Ceramidy
 • Peptydy
 • Endotelyol
 • Mocznik
 • Ekstrakt z lukrecji
 • Masło shea
 • NKKT Omega 369
 • Olej kokosowy
 • Prebiotyki, probiotyki
 • Skwalan
 • CBD
 • Witamina E
 • PanthenolBio-Calcium
 • Magnez
 • Sole aluminium
 • Aloe Vera
 • Filtry przeciwsłoneczne / SPF

ROZPOCZNIJ PODRÓŻ DO ZDROWEJ SKÓRY GŁOWY
Formuła AROMASE to innowacyjne połączenie naturalnych składników i zintegrowanych esencji ziołowych, przygotowana w najnowocześniejszej technologii. Powstała ona przy współpracy z dermatologami i trychologami dla zapewnienia kompleksowej i skutecznej kuracji skóry głowy z problemami. 
AROMASE wytycza nowy kierunek jak prawidłowo obchodzić się ze skóra głowy i dbać o jej równowagę.

Gotowe rozwiązania dla:

 • WYPADANIE WŁOSÓW
 • SUCHY ŁUPIEŻ
 • SUCHA SKÓRA GŁOWY
 • TŁUSTY ŁUPIEŻ
 • TŁUSTA SKÓRA GŁOWY
 • ŁZS
 • ŁUSZCZYCA