Treści strony internetowej klinikazielinska.pl przeznaczone są wyłącznie dla Pacjentów kliniki oraz osób predendujących do bycia Pacjentem.

TEL. 609 609 607       KLINIKA ZIELIŃSKA – KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – PILECKIEGO 12, OSTROŁĘKA

Zaffiro marki Neauvia Devices to nowoczesne urządzenie do nieinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu.
Zaffiro łączy dwie zaawansowane technologie: podczerwień (INFRARED), oraz peeling wodny (SMARTHYDRO).

  • ŚWIATŁO PODCZERWONEzaffiro

Unikalnym elementem tego urządzenia jest specjalna głowica zakończona szkłem szafirowym, które wzmacnia emisję światła podczerwonego prowadząc do efektu cieplnego skóry nazywanego termoliftingiem. Podczas zabiegu uzyskujemy podgrzanie głębokich warstw skór

y do temperatury 65°C, dzięki któremu włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości. Fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych są jednocześnie stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien.

  • PEELING WODNYzaffiro

Dzięki temu mamy do czynienia z wielowymiarowym efektem liftingu, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny, ale także spektakularny sposób. Zaffiro wyposażone jest również w technologię peelingu wodnego (Waterpeeling) – dwufazowy strumień powietrza i wody, który kompleksowo oczyszcza skórę, umożliwiając dostarczenie składników aktywnych do skóry, ale także lepsze przewodzenie przez nią temperatury. Dzięki temu osiągamy jednorodne podgrzanie obszaru poddawanego odmłodzeniu i ujędrnieniu, a tym samym potęgujemy efekt Zaffiro.

 

 


ZABIEG BEZPIECZNY I KOMFORTOWY
POŁĄCZENIE TECHNOLOGII PODCZERWIENI I PEELINGU WODNEGO DLA OPTYMALNYCH REZULTATÓW
MOŻLIWOŚĆ ZAPROPONOWANIA SZEROKIEGO SPEKTRUM ZABIEGÓW – ZARÓWNO NA TWARZ, JAK I CIAŁO
DUŻA ILOŚĆ WSKAZAŃ ZABIEGOWYCH
NATYCHMIASTOWE I POWTARZALNE EFEKTY ZABIEGÓW
ZABIEG BANKIETOWY, ZABIEG GWIAZD
BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI