Treści strony internetowej klinikazielinska.pl przeznaczone są wyłącznie dla Pacjentów kliniki oraz osób predendujących do bycia Pacjentem.

TEL. 609 609 607       KLINIKA ZIELIŃSKA – KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – PILECKIEGO 12, OSTROŁĘKA

Epilacja – światło lasera wnika w skórę, jest wchłaniane przez melaninę i przekształca się w ciepło, to one niszczy cebulki włosów, a także naczynia je odżywiające, a otaczającą tkanka pozostaje nienaruszona.
Epilacja naszym laserem jest całkowicie bezbolesna. Silniejszy, szybszy i jeszcze nowocześniejszy Nowy MeDioStar® jest laserem diodowym wysokiej mocy i już szóstej generacji, który powstał w firmie Asclepion Laser Technologies.
Jest to najnowsza innowacja, w zakresie projektowania i technologii, wyróżniająca się m.in.: maksymalną mocą, najkrótszymi impulsami, największą gamą głowic.
Jedyna w swoim rodzaju technologia diodowa, o długości fali 810/940 nm, zmiennej długości impulsu (3-400 ms) i wysoce wydajnym systemie chłodzenia, gwarantuje bezpieczne zabiegi dla wszystkich fototypów skóry (I-VI).
Dzięki mocy do 5000 Watów i plamce o wielkości 10cm2 MeDioStar® umożliwia również większą głębokość penetracji tak, aby skutecznie zniszczyć głęboko osadzone mieszki włosowe.
Tryb dynamiczny umożliwia krótkie impulsy z wysoką częstotliwością do 20 Hz.
Wszystkie te cechy sprawiają, że zabieg jest skuteczniejszy, szybszy i delikatniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

epilacja